vlado98
27.01.13,22:16
Dobrý deň potrebujem poradiť o tejto značke či je to dobrá značka ale bo sa mám rozhodnuť pre niaku inu značku ?
osky
27.01.13,21:29
oni peru,peru a ked vyprsi doba zaruky,presne vtedy sa zacnu kazit.uz sme mali doma u mojich rodicov take dve.takze tuto znacku isto nie.
radsej AEG-to je ekologicke pranie,ale neviem ake su teraz ponuky,ja mam inu,neviem ako sa vola ale keby som kupovala,asi uz len miele.
aktaK
27.01.13,21:35
mne whirlpoolka so 6. zmyslom vydržala až 2,5 roka.... mrcha jedna, nikdy viac
lujza.j
27.01.13,21:39
periem na nej už 10rok, ale viem, že by som si whirpulku už nekúpila..."moje" favoritky sú elektrolux-AEG, Bosch-Siemens....kedže druhá dvojica/jeden koncern/ nevyrába z vrchu...tak mi ostáva prvá dvojica...tiež jeden koncern.....miele asi pri bežného slováka:rolleyes:utópia....
arizona
27.01.13,21:49
Melnick
27.01.13,22:08
Som spokojná so 6 zmyslom :),už niekoľko rokov.
osky
28.01.13,04:42
no veru,nielen pre Slovaka .drahi su ale mam susicku a nedam na nu dopustit,takze radsej nejest...:-)
vlado98
28.01.13,07:19
Takže whirlpool pračku nie , a čo s umivačkou od tej firmy máte niake skusenosti?
tuta
28.01.13,08:06
ja mám takú Whirlpol babičku, má už 13. rokov. Občas štrajkuje, veď už má nato aj právo, ale vykričím sa, vysvetlím jej, že bez nej vyžijem a ona sa zľakne a zatiaľ ide ďalej :D.
ivka70
28.01.13,08:14
Whirlpool pracka 16 rokov, jedine, co odislo, vydral sa gombik na nastavovanie programov.
Dosluhuje u starkych, ale do dochodku sa jej nechce a nechce. Dalsie 2 mam novsie ( 4 roky a 5 rokov), ani jedna este nevidela opravara.
Whirlpool umyvacka sluzi uz asi 9 rokov, bez jedineho problemu (zatial co s Bosch/kou v inom byte mame problemy aj stym, ze nedoumyva riad aj s odtokom pravidelne), mam aj susicku Whirlpool, asi 10 rokov, bez opravy .....

Osobne si myslim, ze je to hlavne stastim na to, aky kus dostanes, bez ohladu na znacku.
Jednoducho ak dostanes kazovy kus, tak sa s nim vytrapis ... ale 90% tychto spotrebicov nema problem. :)
wirgi
28.01.13,08:30
prvú Whirlpoolku som mala 14 rokov a túto druhú mám 11 rokov a fungovali bez jedinej opravy, ale tiež som počula že tieto nové nie sú take spoľahlivé a rýchlo sa kazia ale to je asi so všetkými spotrebičmi mám tiež whirlpool umývačku a už 3x bola pokazená
Letko
28.01.13,08:32
1. čo znamená slovo "niaké"?

2. máme práčku Whirlpool viac ako dva roky, zatiaľ bez poruchy. Whirlpool dával (neviem, či ešte dáva) predĺženú záruku 5 rokov na súčiastky + prácu alebo 7 rokov len na súčiastky.

Ak by som sa mal rozhodovať, tak jednoznačne podľa záručnej doby a energetickej triedy.
lujza.j
28.01.13,08:33
miele pokial bude vyrabat doma lacnejsie nebude...a ak nieco vyrobia ako prvy..tiez si to daju zaplatit...:-)