Letko
28.01.13,09:41
Ahojte,

známy mi vravel, prečo majú poľské kurčatá ružové mäso pri kosti aj pri dlhšom varení/pečení. Je to vraj spôsobené tým, že ich kurčatá jedia kostnú múčku a vraj je to pre človeka nezdravé. No na otázku, ako to človeku škodí, mi nevedel odpovedať.

"Normálne" kurča má pri kosti po upečení také tmavé mäso a vraj sa u nás kostná múčka ako krmivo pre kurčatá nesmie používať.

Na internete som narýchlo tiež nič nevedel nájsť.

Viete mi potvrdiť alebo vyvrátiť, či je takéto "ružové" mäso pre človeka škodlivé?

Ďakujem :)
Andre1983
28.01.13,10:52
Známy má možno informácie z druhej ruky tak ako ty ... Veriť im? Neveriť im? Po tom, čo som videl o "mäsovýrobe" by som tomu veril. "Hovädzia" bravčovina z Maďarska, špekačky z kože a múky na Slovensku ... tak prečo nie hentaká kuracina z Poľska? Dnes nikomu predsa nezáleží na tom, čo ty zješ, iba na tom, koľko on zarobí. Myslíš, že nejaké predpisy niekomu vadia? Dnes sú ľudia pre zisk ochotní zabiť, tak prečo nie nakŕmiť iného toxickým mäsom, alebo dať mu vypiť metanol pod značkou alkoholu? Zdravé potraviny sa hromadne nevyrábajú ... ak chceš jesť zdravé potraviny, dopestovať si ich musíš buď sám, alebo kúpiť od niekoho, komu veríš, t. j. od nejakého malovýrobcu. Obal predáva priateľu, capnú na obal obrážťok spokojnej kravičky v pozadí s alpskými štítmi a nikoho nezaujíma, že hovädzinka bola možno už niekoľkokýkrát prebalená. Čo sa nepredá sa vyhodí? Nie nie, pekne sa to, možno už "zelené", zomelie do salámy, tam to vidno nebude ... "A co děláš s tím, co neprodáš. Šak to sa musí šecko skazit tady ty salámy a tak ..." "Ale né. Né, to se pak všecko prodá" (Dědictví) ... otázka už je len kedy je to to "pak" ...
lujza.j
28.01.13,19:25
Letko
29.01.13,05:10
Takže podľa sportujeme.sk nemajú kurčatá kŕmené kostnou múčkou nemajú na zdravie človeka vplyv:

"Neuvádzajú sa žiadne škodlivé účinky. Jej užívanie sa považuje za bezpečné. Má živočíšny pôvod."
220870
29.01.13,06:16
Tá múčka sa vyrába sušením a mletím všetkého nepotrebného čo zostane na bytúnku ,kosti kopytá rohy atd.Je to vo vštkých zmeskách.Pokiaľ s tým kŕmili ošípané tak to bolo ok.Keď to dali žrať kravám ,čistým bylinožravcom tak sa z toho zbláznili(choroba šialených kráv).Tiež si myslím, že tá múčka pokiaľ bude len z tých kostí ,kurencom neublíži.Lenže oni do tej múčky pridávajú anitibiotiká , vitmíny ,rastové hormóny a slnko vie čo všetko ešte .Preto je to svinstvo.V Poľsku nexistuje potravinová kotrola tak ako ju poznáme u nás.Ja osobne,pokiaľ viem ,že je tá potravina vyrobená v PL ,tak ju určite nekúpim.
Letko
29.01.13,06:24
Takže samotná kostná múčka je v poriadku, pokiaľ sa do nej nepridávajú ATB, hormóny,... A či sa pridávajú, to by sme zistili len ak by sme presne poznali vek kurčaťa.
wagner
29.01.13,21:52
Ahojte,

známy mi vravel, prečo majú poľské kurčatá ružové mäso pri kosti aj pri dlhšom varení/pečení. Je to vraj spôsobené tým, že ich kurčatá jedia kostnú múčku a vraj je to pre človeka nezdravé. No na otázku, ako to človeku škodí, mi nevedel odpovedať.

"Normálne" kurča má pri kosti po upečení také tmavé mäso a vraj sa u nás kostná múčka ako krmivo pre kurčatá nesmie používať.

Na internete som narýchlo tiež nič nevedel nájsť.

Viete mi potvrdiť alebo vyvrátiť, či je takéto "ružové" mäso pre človeka škodlivé?

Ďakujem :)
Či je škodlivé alebo nie je, neviem.. Iba môžem popísať moju skúsenosť. Asi päť rokov do zadu som kúpila kuracie stehná. Upiekla som ich, ochutila, ale vôbec mi nechutili. Mäso pri kostiach bolo ružové, voňalo pekne. Ale mne chuť mäsa pripadala ako umelá. Ani som ich nejedla a dala som ich psovi. Myslíte si, že psovi chutili? Veru nie, ani ten ich nezožral. Iba ich ovoniaval, prehadzoval si ich, ale do nich nezahryzol. Našla som ich nedotknuté aj na druhý deň, tak som ich vyhodila do smetí. To bolo posledné kuracie mäso, ktoré som kúpila. Jem zásadne domáce, sliepky si chovám sama, nejedia žiadne umeliny.