Luweto
29.01.13,14:22
Postaviť drobnú stavbu? ale ako? Chcem na svojom pozemku postaviť vedľa môjho rodinného domu drobnú stavbu, teda do 24 m štvorcových, malú pekárničku na koláčiky, ktoré sa budú piecť len na objednávku. Oprávnenie na živnosť mám. Jedná sa o stavbu 600 x 400 cm vonkajšieho rozmeru. Vnútorné priestory budú stiesnené, ale v pohode.Je tam výrobná miestnosť, 340 x 320 cm, potom malý sklad 90 x 80 cm, WC s umývadlom 120 x 90 cm, a šatnička s chodbou pre mňa a moju manželku ako zamestnanca. Neviem aké sú normy na takéto niečo!, pretože na hygiene mi povedali " šak postavte a my potom prídeme". No ale ja postavím a vy mi to neschválite? investujeme do toho peniaze a vy budete robiť problémy a čakať na úplatok. A tak Vás odborníkov prosím o pomoc.
Musím mať projekt na stavbu?, aké musia byť rozmery pracovnej miestnosti?,nemôžem používať WC v rod. dome?, musí byť stanovená nejaká výška?/ už ma strašia že to musí byť min. 3 metre/, musí byť klimatizácia?, alebo stačí odvetranie?,obklad stien dlaždicami musí byť až pod strop?,Musím mať prípojku vody a elektriny zvlášť?, nemôžem používať z rod domu?, V pracovnej miestnosti bude dvojdrez, nerez, teplovzdušná pec, chladnička, pracovný stôl nerezový, miesič cesta, a pár skriniek na riad. Chceme začať na svojom a na väčšiu pekáreň zatiaľ nemáme. Pre rodinné potreby pečieme v tesnejších pomeroch bez problémov. Preto Vás čo najzdôrilejšie prosím poraďte, ako na to a čoho sa mám vyvarovať. Vždy ste mi poradili OK, a tak aj teraz Vás prosím o pomoc. V r 2013 Všetkým poraďákom prajem hlavne veľa a veľa zdravia. Zostaňte s nami.
220870
29.01.13,13:44
Pokiaľ to idete stavať na podnikanie tak by som na to dal urobiť projekt.Projektant vám vypracuje celú zdravotechniku aj s protipožianými ,hygienickými nárokmi na papieri.Na tomto neušetríte .Ak vám príde kontrola do nejakej podomácky zbúchanej kôlne budete mať zbytočné problémy.
pavol54
29.01.13,13:45
Drobná stavba je vedľajšia stavba k hlavnej postav si letnú kuchyňu ako drobnú stavbu, s parametrami ako si predstavuješ na tú výrobničku, prípojky tam môžu byť od domu, ohlásiš na obci, výška je stanovená od toho čao tam chceš robiť normálne bývajú miestnosti okolo 2,5 -2,6 ak tam budú robiť len tí čo bývajú v dome tak môžeš mať WC doma, vo výrobni ale musí byť všetko podľa potravinového kódexu ten si vygúgli. No potom si daj zmenu užívania na to už projekt nemusí byť
oondrejj
30.01.13,17:33
ako píšeš na tú zmenu projekt nemusí byť, ale s projektom bude mať navrhnuté všetko presne tak ako sú na to kladené požiadavky. Potom keď bude chcieť vybaviť povolenie na podnikanie tak bude musieť dorobiť to a to a taký nedostatok a budete potrebovať rekonštrukciu. Takto ich môže mať všetky navrhnuté v pláne. Predsa len architekt vie čo tam treba mať.
Ľuboš Semančík
31.01.13,09:12
S normami to takto radsej ani neuvazuj :-) Dokonca pokial viem tusim este stale aj plati vyhlaska o kychyniach, kde su take zverstva ako oddelene cistiace miesta pre zeleninu a podobne, proste priestor, priestor...

pozri na jaspi.sk predpisy, normy, a hladaj slovo kuchyna......nebola to STN, bola to vyhlaska.

Normy su prisne a coraz prisnejsie. A pokial je to prevadzkaren, cize priestor ofcialne vedeny na podnikanie cize si napr. do neho kupujes pristroje do vydavkov a ohlasujes to na zivnostenskom urade ze tam mas prevadzkaren, tak musis splnit tie iste poziadavky ako velkovyrobna!.

Na druhej strane ak si tam budes piect kolaciky sam pre seba, tak to asi vyzaduje len ohlasenie stavebnemu uradu ze si rozsirujes RD o tuto pristavbu a stavebny urad ti povie ci treba stavebne povolenie.
buchač
31.01.13,09:16
arizona
31.01.13,09:33
Ak sa mylim, opravte ma prosim.

Ak sa jedna aj o drobnu stavbu, ktora bude sluzit na podnikanie, netreba aj suhlas susedov, ci obce?