african maria
29.01.13,18:37
Vratenie preplatku z Energetickeho centra - ake mate skusenosti do akeho casu vratia alebo ci vôbec vratia preplatok. Na koho sa obratit ked podla faktury nie je dodrzany termin splatnosti
misoft
29.01.13,19:48
african maria
30.01.13,17:09
Dakujem misoft za vysvetlenie, uz som si to precitala a budem postupovat podla toho..toto spôsobil môj manzel, ze sa nechal nachytat podomovym predajcom pricom som majitelkou ja a aj figurujem na fakturach, ked som zistila chybu bolo neskoro..tento tyzden podam na URSO staznost a odpoved od EC kde mi automat odpisal, ze nemôze podat informacie tretej osobe ...a potom dam vypoved zmluvy aj ked budem platit pokutu ale toto si nenecham so sebou robit..este raz dakujem..
misoft
30.01.13,20:28
mimotemy
Mangela nakopať ..... vieš kam :), aby v budúcnosti používal toto hore, čo bráni, aby napršalo do krku ;)
parsifal
05.03.13,17:18
Ahojte,... Mal som ten istý problém... Vysoký preplatok 572 € za plyn. Splatnost bola 14.11.2012 Do 13.2.2013 Nič ... volal som zo 3x slubovali hory-doly ;)
Potom som preštudoval VOP (male pismenka v zmluve) a napísal som UPOMIENKU v ktorej som uviedol dlznu sumu, + som im vyrúbil úroky z omeškania 0,05% za kazdy zacaty omeskaný kal. den. Verte či nie, Od poslania UPOMIENKY mi do 6 dní prišiel červený šek s 572 €
Ak chcete som ochotný preposlať upomienku ktorá bude slúžiť ako šablóna k vyriešeniu jeho problému s nevráteným preplatkom.
Od doručenia upomienky maju 14 dní na to aby vrátili preplatok, ak tak nespravia potom možete poslať Výpoveď zmluvy, bez toho aby voči vám bola vyrúbená akákolvek Sankcia.

-Pred dvoma dňami t.j. 4.3.2013 mi prišli aj úroky z omeškania. Žeby EC nechcelo prísť o zákazníka ?? .. to sa mi už páči taký prístup =)
Rád pomôžem.... :)

andre1@post.sk