knip10
29.01.13,19:31
uz 3 tyzdne ma picha pod lavym rebrom bola som u neurologa tam mi povedali ze mam vsetko v poriadku oslala ma na sono brucha zlcnik pecen pankres a dvanastornik v poriadku potom som isla na gastro tam mi povedali ze mam podrazdeny pankreas ale problem s jedenim nemam aj tak som drzala dietu dostala som lieky na travenie a stale mi je rovnako mate niekto takyto problem? viete sa mi k tomu vyjadrit lebo uz neviem ako dalej picha ma to stale rovnako a mam pcit nafuknutia uz ma boli cela lava strana dakujem
buchač
29.01.13,19:46
uz 3 tyzdne ma picha pod lavym rebrom bola som u neurologa tam mi povedali ze mam vsetko v poriadku oslala ma na sono brucha zlcnik pecen pankres a dvanastornik v poriadku potom som isla na gastro tam mi povedali ze mam podrazdeny pankreas ale problem s jedenim nemam aj tak som drzala dietu dostala som lieky na travenie a stale mi je rovnako mate niekto takyto problem? viete sa mi k tomu vyjadrit lebo uz neviem ako dalej picha ma to stale rovnako a mam pcit nafuknutia uz ma boli cela lava strana dakujem
Chvalabožku ....už nie ...

Podráždený pankreas je dosť háklivá záležitosť , ktorá môže skončiť aj tým záchvatom ...vtedy sa dotyčná osoba škriabe po plafóne a skoro vždy skončí v špitáli ( vlastná skúsenosť )...

Pri pankrease sa diéta dodržuje v podstate už skoro celý život ...
Nechcem strašiť , no zlá funkčnosť pankreasu môže vyvrcholiť aj do toho diabetesu ...ja si už inzák pichám ...

Na to nafúknutie je veľmi dobrý Pancreolan forte ...
Indeed
29.01.13,19:50
je potrebná detoxikacia organizmu

čajami, Yuccou , pitný režim....

nehovorím,že je to náhrada cielenej liečby ale určite zmierni príznaky a pomože

a ŽIADNÝ ALKOHOL !
buchač
29.01.13,19:57
je potrebná detoxikacia organizmu
čajami, Yuccou , pitný režim....
nehovorím,že je to náhrada cielenej liečby ale určite zmierni príznaky a pomože
a ŽIADNÝ ALKOHOL !

....hm ...........


http://www.porada.sk/t111080-pankreaticka-dieta.html#post1038044
kaivorus
05.02.13,20:23
len opatrne, nie hurá systém. môže to byť pankreatitída, alebonedostatočná produkcia disacharidázy..., žeby príznaky DIABETES II?