martin+
31.01.13,15:31
Dobry den potreboval by som poradit chcel by som postavit plot cca 150bm a to spodok by bol hotovy betonovy prefabrikat 2,5m x 0,5m zasadeny do betonovych stlpikov a na to by som dal natrete Doka šalovacie dosky maju ten isty rozmer ako tie betonove dielce a su niečim aj napustene takze by mali asi vydrzat viac ako obyčajne dosky.........použite sa daju kupit aj za 7eur............poradte mi či je to dobry napad alebo ani nie. Cely betonovy plot obojstranny by ma vyšiel ovela viac dakujem..
ace123
31.01.13,22:12
Poradit neviem, ale nijaku zakladnu chybu na tom nevidim. Neviem kolko to vydrzi, otazka je, ci si to niekde videl tak porobene, alebo ides robit pioniersku robotu :-) Neviem ako sa to uchytava, nech ti to neukradnu.
Ferdosondo
01.02.13,06:43
Poradit neviem, ale nijaku zakladnu chybu na tom nevidim. Neviem kolko to vydrzi, otazka je, ci si to niekde videl tak porobene, alebo ides robit pioniersku robotu :-) Neviem ako sa to uchytava, nech ti to neukradnu.
Hmmm hodnotné rady, len čo je pravda.:D
martin+
01.02.13,06:58
.............čo vy na to vydržia tie Doka dosky viac ako obyčajne???
martin+
02.02.13,14:03
Dakujem za všetky odpovede velmi ste mi pomohli ..........preto sa to tu asi vola porada...........dakujem za všetky rady.....
TomasHC
03.02.13,06:53
Niektorí nepíšu, keď nevedia poradiť...

PS: niektoré témy sa tu riešia roky a Ty chceš odpoveď za 2 dni. Je víkend.
220870
03.02.13,07:41
Doka dosky sa pred použitím napúšťajú olejom aby sa na ne nelepil beton.Preto si myslím že nájsť nejakú farbu ktorá by bola estetická a držala by na mastných doskách bude problém.Navyše otlčené ,dodierované a popraskané doka dosky dávať na plot .....jedine tak okolo maštale,alebo indiánskeho bungalovu..
martin+
04.02.13,14:44
............do dosak je napustena umela živica zalisovana pod vysokym tlakom