uct2007
01.02.13,08:12
Ahojte

už si neviem rady s nastavením programov v našom TV.
Máme 2 ročný TV Sharp LC-32LE530E, príjem cez digitálny kábel od Digi Slovakia. Cez automatické ladenie kanálov natiahnem všetkých 75 kanálov do TV, mám ich tam uložené. Avšak akonáhle vypnem TV tak mi 12 kanálov zmizne. A tak sa s tým "hrám" už celkom slušnú dobu a stále neviem dostať a uložiť všetkých 75 kanálov do TV, tak aby tam boli aj po opätovnom vypnutí a zapnutí TV.
Poradíte mi?
DAKUJEM !!!
zacinam_karieru
04.02.13,22:44
zaujimave ono vacsia TV si to ulozi sama popripade pri opusteni menu alebo teda nastaveni sa spyta ci chcete ulozit...mozno by som skusil obnovit tovarenske nastavenie a potom vsetko naladit nanovo...treba si dat pozor aj na nastavenie TV do domaceho pouzivania lebo niektore TV maju funkciu ktora sa pouziva na predvadzanie TV na predajni...alebo by to mozno chcelo precitat manual ci vtom nieje nejaky hacik clovek nikdy nevie co zas vymysleli :)
gab0
12.02.13,13:01
Prepac, ale ja len nechapem, o akom digitalnom kabli od DigiTV hovoris. Celkom si ma pobavil. Oni totizto vsetky programy vysielaju v /hroznej/ SD kvalite. Kde mas pichnuty kabel, v analogovom tuneri, alebo mas DVB-S? Podla typu televizora asi nie. Nebude skor problem s DigiTV prijimacom?