kom0dus
01.02.13,14:33
Ahojte, viem že to bude znieť blbo že práve chlap sa pýta na vrásky, ale sakra, neznášam stranutie a neznášam vrásky.
na čele mám 1 vrásku taká podlhovastá, už ju aj celkom vidno a tak isto aj pod očami také akoby čiaročky.. v tomto som laik.

googlil som, same vichy a podobne kremiky.. neviem či to má zmysel do tejto kozmetiky investovať. Akurát sem tam sa po holení natriem klasickou mastnou indulonou, lenže či to má nejaký efekt, veľmi nebadám.

Niečo neporadíte, kočky? ako to, že ste stále mladé a pekné?
ako bojovať proti vráskam?
kopretinka
01.02.13,13:40
sakrááááááááá,chlape,to vážne nemáš iné problémy? tak potom si šťastný človek....
http://www.gorila.sk/product/418295
:D
kom0dus
01.02.13,13:45
hahaha tu gymnastiku som skusal ale potom ma bolela celu noc sanka:)
nieco jednoduchsie nieje ?
kopretinka
01.02.13,13:50
hahaha tu gymnastiku som skusal ale potom ma bolela celu noc sanka:)
nieco jednoduchsie nieje ?
ale áno,samozrejme:každé ráno sa pozri do zrkadla a povedz si-lepšie už to nebude ;)
Kvaka
01.02.13,13:59
Ostaň len pri tej indulone, ak chceš krém. Ak ti chýba kolagén, treba pohľadať, čo pridať do jedálnička. Vrásku na čele vyhladíš tak, že vedome si vypínaj čelo a vrásku si pritom niekoľkokrát denne masíruj.
kom0dus
01.02.13,14:10
hm.. a tým že som sa dal na dietu a zo skoro 100kg som šiel dole na 70kg od cca augusta 2012.. čiže to môže byť aj nedostatočnou stravou?
však čo taký ksicht potrebuje? vodu má ráno a večer keď sa umývam, sem tam nejaký vitamín C..

no nič, ostanem pri tej indulone iniverzál ;)
ale keby ste mali nejaké rady, sem s nimi! dakujem
ivuliatko
01.02.13,14:14
Asi je to skôr tým schudnutím...
mareko
01.02.13,16:48
hm.. a tým že som sa dal na dietu a zo skoro 100kg som šiel dole na 70kg od cca augusta 2012.. čiže to môže byť aj nedostatočnou stravou?
však čo taký ksicht potrebuje? vodu má ráno a večer keď sa umývam, sem tam nejaký vitamín C..

no nič, ostanem pri tej indulone iniverzál ;)
ale keby ste mali nejaké rady, sem s nimi! dakujem

Bude to tým schudnutím, lebo keď pozrieš na ženy, vždy tá tučnejšia má menej vrások. Všetky vychudnuté špagetky sú vráskavé a pokrčené. Tuk tie vrásky vyhladí a vyplní. Ale kašli na to a buď rád, že si sa zbavil nadbytočných kíl. O pár rôčkov ti to bude jedno. A k tomu schudnutiu blahoželám, vynikajúci výkon :):):cool:
premiko
01.02.13,17:16
adobe photoshop ..... :D:D
kom0dus
01.02.13,17:19
Bude to tým schudnutím, lebo keď pozrieš na ženy, vždy tá tučnejšia má menej vrások. Všetky vychudnuté špagetky sú vráskavé a pokrčené. Tuk tie vrásky vyhladí a vyplní. Ale kašli na to a buď rád, že si sa zbavil nadbytočných kíl. O pár rôčkov ti to bude jedno. A k tomu schudnutiu blahoželám, vynikajúci výkon :):):cool:

vďaka! ani si neviete predstaviť ten super pocit keď som bol kupovať rifle, keďže doma nemám kúsok oblečenia, ktoré mi teraz pasuje, a zobral som trojo riflí veľkosť 31/32 a všetky mi sadli. Ako predým mi rifle 38/32 boli tak akurát natesno;)

ale inak to chudnutie je poriadna drina. Mal som dni, kedy som jedol iba trošku kečupu vytlačeného na palec, niekedy iba 1x pomaranč za deň. Kôli tomu aby som nerozhádzal metabolizmus, mal som dni, kedy som jedol všetko možné. Tak cca 1x týždenne sa najem do sýta, inak jem fakt po troške a často. Aj 5-6 krát denne.

Výhody toho sú neskutočné. Nespotím sa, vládzem behať, po schodoch na 8sme poschodie vybehnem bez zadychčania, dokonca aj menej fajčím, kedysi som fajčil 15 denne, dnes 5-6 cigariet.

Akurát tá suchá pleť ale to bude asi dôsledok toho chudnutia.
kopretinka
01.02.13,18:18
...jedol iba trošku kečupu vytlačeného na palec :eek:, niekedy iba 1x pomaranč za deň.:eek: a to ti kto poradil takú hovadinu? kedysi som fajčil 15 denne, dnes 5-6 cigariet. sa nečuduj,že máš suchú pokožku...

v texte
kom0dus
01.02.13,18:44
v texte

tiieto serialy ma dosť motivovali
http://www.youtube.com/watch?v=bvHqSmRLAQM

pozrel som si ich úplne všetky, na youtube je toho veľa, a aj teraz ich pozerám, ak mi pokulháva motivácia;)
pivko
01.02.13,18:46
A kolko máš rokov si nenapísal???
kopretinka
01.02.13,19:00
tiieto serialy ma dosť motivovali
http://www.youtube.com/watch?v=bvHqSmRLAQM

pozrel som si ich úplne všetky, na youtube je toho veľa, a aj teraz ich pozerám, ak mi pokulháva motivácia;)
po anglicky neviem.....tá anorektická blondýna ťa motivuje k čomu?
arizona
01.02.13,19:50
arizona
01.02.13,19:54
...

na čele mám 1 vrásku taká podlhovastá, už ju aj celkom vidno a tak isto aj pod očami také akoby čiaročky.. v tomto som laik.
...

Ked sedis,pozeras telku,alebo citas, daj si pri seba zrkadlo,aby si sa mohol obcas pozriet.
Mozno mas iba zvyk sa mrastit,ani si to nemusis uvedomovat...

Vrasky mozu signalizovat aj to, ze sa ti zhorsuje zrak,nevedomky prizmurujes a ked to trva dlhsiu dobu,vytvori sa vraska
lapejko
01.02.13,20:07
a ja mám kopu vrások, lebo sa furt nejako škerím:cool:
wagner
01.02.13,21:56
lapejko
01.02.13,22:03
16,40 za fujtajbl mastičku??? Šak ani šmalec na chleba nechcem a ani sa neopaľujem aby som sa nemastil :o
Apropo, manželka doporučuje krém na hemoroidy :D
lujza.j
01.02.13,22:09
http://www.parfums.sk/starostlivost-o-ocne-okolie/?f=1-1-2-3645-3661-3618.....kuk tu....mám tam nejakých favoritov....nie je to hanba , tiež som mojmu chlapovi kupovala....
wagner
01.02.13,22:10
Však Tebe vrásky neprekážajú, tak sa natri bravčovou masťou. Kto chce do seba investovať, prečo nie. Ja mám drahšie krémy na tvár.
monlana
01.02.13,22:17
Podla mna su vrasky na chlapoch sexi, neexperimentuj s kremami a nebojuj s prirodou.
kopretinka
02.02.13,08:48
a pomáhajú? ;-)
wagner
02.02.13,17:49
Samozrejme že pomáhajú. Inak by som ich nepoužívala. Krémy sú jemné. Nie ako niektoré, keď si ho večer natrieš, tak ho ráno umyješ. Také krémy nepoužívam. Na týchto sa Ti to nestane.