Jano B
02.02.13,20:55
Ahojte, doteraz som hľadal tu na fóre či nájdem takúto tému, ale nenašiel som.
Preto vás prosím o radu, tých, ktorí máte skúsenosti.
mám starý rodinný dom, chcem nanášať cca 60 cm odspodu sanačnú omietku.
študujem technické listy, prihliadam samozrejme aj na cenu (bude to väčšie množstvo), takže sa chcem spýtať, či máte skúsenosti s konkrétnou sanačnou omietkou.

vôbec neviem od ktorého výrobcu ju mám kúpiť a aplikovať.

Ďakujem vám pekne za trefné rady a názory.
220870
02.02.13,20:19
Najlacnejšie vyjde Baurex.Je vynikajúca mám s ňou x veľmi dobrých skúseností.
Jano B
02.02.13,20:21
ahoj, vďaka za názor. baurexu sa tak trochu obávam, neviem či tomu budem veriť. je to len nejaká prísada do omietky, nie?!
220870
02.02.13,20:25
Všetky sanačné omietky obsahujú len nejakú prísadu ktorá má z účel vytvoriť póry.Čím pórovitejšia omietka tým lepšie odvádza vlhkosť.Baurex je najlepšia sanačná omietka s akou som kedy robil..
Jano B
02.02.13,20:44
Všetky sanačné omietky obsahujú len nejakú prísadu ktorá má z účel vytvoriť póry.Čím pórovitejšia omietka tým lepšie odvádza vlhkosť.Baurex je najlepšia sanačná omietka s akou som kedy robil..


dakujem. ale nechápem ako je možné, že si namiešam nejakú zmes - maltu (bez vápna), potom tam nalejem ten prípravok a ono to spraví väčšiu pórovitosť. už pri namiešaných zmesiach vo vreciach mi to nejaký ten zmvysel dáva - predpokladám, že tam sú väčšie zrná a tým pádom to má väčšiu pórovitosť...
Jano B
02.02.13,20:45
dakujem. ale nechápem ako je možné, že si namiešam nejakú zmes - maltu (bez vápna), potom tam nalejem ten prípravok a ono to spraví väčšiu pórovitosť. už pri namiešaných zmesiach vo vreciach mi to nejaký ten zmvysel dáva - predpokladám, že tam sú väčšie zrná a tým pádom to má väčšiu pórovitosť...