Jano B
04.02.13,10:51
Ahojte, môže ísť obyčajná šedá farba pod sanačnú omietku? robíme elektrické rozvody a niektoré sú ťahané cca 40 - 30 cm nad podlahou a chcem ich samozrejme uchytiť sadrou aby boli pevné. ale nie som si teraz istý, či ich môžem uchytiť pomocou sadry, pretože by som cchel cca do 70 cm dávať sanačnú omietku. mám obavy, či tá sadra nebude "škodiť" tej sanačnej omietke.

Ďakujem pekne.
220870
04.02.13,10:20
V žiadnom prípade.Krabice osádzať na cement.
Jano B
04.02.13,10:44
V žiadnom prípade.Krabice osádzať na cement.

ahoj, ale by som aj potreboval aby mi to rýchlejšie zaschlo... :)
220870
04.02.13,11:18
Pokiaľ sme robili zo sanačnými omietkami tak sme omietli na hrubo a krabice sme hneď osádzali do čerstvej malty.Alebo na cement a pribiť klincom do vhodnej polohy.Sádrapokiaľ bude v stene vlhkosť , bude robiť mokrý fľak.
Jano B
04.02.13,11:20
Pokiaľ sme robili zo sanačnými omietkami tak sme omietli na hrubo a krabice sme hneď osádzali do čerstvej malty.Alebo na cement a pribiť klincom do vhodnej polohy.Sádrapokiaľ bude v stene vlhkosť , bude robiť mokrý fľak.

ok, ďakujem za pomoc, chcel som si to uzrejmiť... jeden pán zo stavív ma ubezpečoval, že kľudne pod sanačnú môžem dať sadru. písal som do baumitu, tam mi odpísali, že sadru určite nie, že skôr radšej Baumit Speedfix. no a keďže som si to chcel uzrejmiť, tak som napísal sem.
Ďakujem pekne za rady.