MiaB
05.02.13,13:43
Ahojte, chcela by som Vás poprosiť o rady ohľadom dobrej autoškoly v Bratislave.
Vedeli by ste mi doporučiť nejakú spoľahlivú?

Ďakujem veľmi pekne.
lujza.j
05.02.13,13:00
Spolahlivu....to ako,ze v čom.....ja si myslim,ze je to jedno.....
MiaB
06.02.13,07:33
Hľadám autoškolu s inštruktormi, ktorí sú dobrí, náležite sa venujú svojim klientom, naučia ťa riadne parkovať, rozbiehať sa v kopci, čo nie všetci učia, hľadám školu, ktorá sa dokáže prisposobiť požiadavkam klienta a je férová pri testoch, záverečnej jazde. Sú prípady škol, ktoré ťa nenechajú prejsť len preto, aby si si dokúpila kondičné jazdy a zarobili na tebe.

Pozná niekto dobrú autoškolu, s ktorou má už skúsenosti?
veronikasad
06.02.13,07:36
Hľadám autoškolu s inštruktormi, ktorí sú dobrí, náležite sa venujú svojim klientom, naučia ťa riadne parkovať, rozbiehať sa v kopci, čo nie všetci učia, hľadám školu, ktorá sa dokáže prisposobiť požiadavkam klienta a je férová pri testoch, záverečnej jazde. Sú prípady škol, ktoré ťa nenechajú prejsť len preto, aby si si dokúpila kondičné jazdy a zarobili na tebe.

Pozná niekto dobrú autoškolu, s ktorou má už skúsenosti?
ako sa dá byť férový pri testoch ?
ivka70
06.02.13,07:57
My mame aj osobne velmi dobre skusenosti s Autoskolou FEKI
http://www.autoskola-feki.sk/
blavaciko
06.02.13,08:35
ferovi pri testoch musia byt prislusnici policajneho zboru, nie autoskola
lujza.j
06.02.13,10:28
Vysledok testov je na tvojich vedomostiach....a jazda o tvojej zrucnosti....a prisposobenie klientovi...dostanes to co si zaplatis......alebo sa treba dohodnut do predu. Silne pochybujem,ze to co da autoskola staci....
MiaB
13.02.13,08:42
Ma niekto skusenosti s autoškolou Tomi a Asa?

Ďakujem.
slavkaM
13.02.13,09:21
dobra autoskola je aj na Exnarovej
http://www.autoskola1.sk/
pucko
28.09.13,16:04
bad_delight
15.10.13,09:58
Aj autoškola GAMA je fajn.Tiež maju aj inštruktorku. Určite by som nechodil do autoškoly HERI. Jeden majitl ( zaroveň inštruktor ) frajerka mu uči teoriju. Panko ma moc vysoke ego, je arogantny, vždy si počka až urobite chybu aby vas potom zd.bal, to mu asi to jeho ego ešte posunie hore. Žial vymenit ho nemôzete a on je majitel..nemate sa komu stazovat ani. Pripadne ak sa mu snazite oponovat, jeho pristup je ako u 5 rocneho chlapca. vy mu oponujete a on hovori " lalaalalalalaaalal a co mi este povies?" takze pristup=skolka. Velmi zla autoškola. Inak GAMA ma super policajta. Aj ked niekto by vas vyrazil za drobnost, tam to beru tak, ze sa to v praxi ajtak doucite.
lujza.j
15.10.13,10:30
Poliš z GAMA sa isto potesi....ak tu info precita ten kto by nemal...a aj " ucastnici"...ak tam uz nebude...
GretaA
09.03.15,08:52
Ahojte, chcela by som pridat skusenost s autoskolou na Exnarovej v Ruzinove (Posen), kde je konecna elektriciek... Cena je myslim ze celkom primerana, 350 €, k tomu treba priratat 25 € za prvu pomoc, samozrejme 33 € za skusku, to uz ide statu. Ak vam 15 jazd po 1,5 hodine nebude stacit, extra jazdy stoja 20 € za 1,5 hodiny. Bolo tusim 12 hodin teorie (* 1,5 hod), tie boli vedene celkom zaujimavo a vtipne. Takisto bol prijemny aj kurz prvej pomoci. Potom je trenazer a potom sa ide na jazdy. Je vam prideleny instruktor, dostanete na neho kontakt a s nim si dohadujete jazdy. Na zaciatku sa oplati jazdit cez vikendy. Poriadne si vyskusate jazdu v bratislavskej premavke, krizovatky... Hoci na moj vkus intruktor ma moc nebral do uzsich a jednosmernych uliciek. Jazdili sme hlavne po Ruzinove. V centre, vo Vrakuni a v Petrzalke sme boli len raz-dvakrat.
Jazdi sa na skodovkach (oktavia, fabia, roomster.) Skuska je na roomstri, na ktorom si pred skuskou budete mat moznost poriadne natrenovat cvicisko aj vsetko. Autoskola ma vlastne cvicisko.
Instruktor bol fajn, velmi sa nerozculoval, nezvysoval hlas, len ak som evidentne spravila nejaku hlupu chybu. Dakedy by som vsak bola ocenila, keby nejaku vec pedagogicky aj dvakrat zopakoval a vysvetlil od piky, ako ked mi len povedal "za toto by vas vyhodili zo skusky", "uz mate 9. jazdu a toto robite?" Ale proste tomu sa clovek nevyhne, asi ma kazdy nervy z toho, ked mu tam jazdi nejaky zaciatocnik a on musi byt stale v pohotovosti a zasahovat. Ak nechytite nejakeho cholerika na jazdy, tak ste v pohode a prezijete to. Nic si z tych reci nerobte, neberte si to velmi k srdcu.
Vdaka tomu, ze autoskola ma vela ziakov, tak terminy na skusku boli vypisane aj dvakrat tyzdenne. Proste do cca. 1,5 tyzdna od odjazdenia ste dostali termin. Ten vam oznami autoskola SMSkou a vy potvrdite, ze vam vyhovuje.
Skuska bola celkom prijemna. Policajt bol ferovy, instruktorka bola velmi mila a mala naozaj uprimny zaujem nam pomoct, aby sme skusku spravili. (Zo skusky vyhadzovali vtedy, ked niekto siel moc rychlo do zakruty alebo krizovatky, nedal prednost, nepribrzdil a ked nevykrucal hlavu na KAZDOM prechode a KAZDEJ krizovatke. Treba naozaj vykrucat hlavu, aj trikrat sa pozriet, aby policajt videl, ze jazdime opatrne a bezpecne. Samozrejme, ak zasiahne instruktor, skuska konci.)

Dajte si naozaj pozor pri vybere autoskoly. Pocula som pribehy, kde boli dopredu dohodnuti s policajtom, ze polovica ludi z terminu vyleti, pripadne ze polovici ludi ani nedaju vodicak.
pinoccio
21.02.17,15:17
Pozor na Autoskola 2 Petrzalka - absolutne neodporucam! Autoskola s katastrofalnym pristupom, neschopni, neochotni, nekompetentni... Teoria odrapkana, zabity cas, radsej si len precitat knizku. Po polroku odjazdena tretina povinnych jazd a neisty koniec. Instruktora tu asi moze robit hocikto, ziaden pedagogicky rozmer, zabudnite na vysvetlenie, neraz nespravne, nebezpecne, alebo nezmyselne instrukcie pocas jazdy. Zabudnite na rozumne casy jazd - radsej cez pracovny den a najviac do pol tretej, a obcas pridete zbytocne, instruktor zabudol alebo zrusil hodinu a vam sa neunuval oznamit. Zvazujem stastnost, ziadat vratenie penazi a mozno podnet na nejaky organ dohladu! Pohladajte si aj dalsie recenzie na internete.
sisa02
08.03.17,11:20
Aj keď je príspevok neaktualny, možno poslúži ostatným, ktorý hľadajú informacie o autoskolach. Chcem upozorniť na autoskolu Peterson. Mala som s ňou veľmi nepríjemné skúsenosti. Vodičský kurz trval 11 mesiacov, dĺžka teórie bola nedostatočná a skrátená, jazdy po skončení teórie mi majiteľ a zároveň jediný inštruktor v autoškole umožnil az 2 mesiace potom. Na termíny jázd sa nedalo viac ako s týždňovym predstihom zapísať, umožňoval ich výlučne počas pracovnej doby, po pracovnej dobe vo veľmi v biednej frekvencii. Ak človek pre chorobu nemohol, stalo sa, že aj 3 týždne nejazdil. Inštruktor/majiteľ nevysvetľoval techniku jazdy, počas jazdy si väčšinou chatoval, na cvicisku ma nechal osamote šoférovať, on buď chatoval, alebo sa niekam vzdialil. Väčšiu časť jazdy sme trávili výlučne na cvicisku, po meste sme jazdili len cestou na a z cviciska a sporadicky po Petržalke. Na skúšku ma prihlásil po 13 z 19 povinných jázd, samozrejme, že som nespravila a nespravila som ani na 2. ani 3. raz. Po týchto skúsenostiach by som sa do autoškoly len s jedným inštruktorom a majiteľom zároveň v živote neprihlasila. Navyše ma kurz stal raz toľko ako bolo v úvodnej ponuke. V cene totiž nebol zahrnutý kurz 1. pomoci. A cenu navýšili kolky za skúšky a dodatočne jazdy, ktoré boli aj tak zbytočné, pretože človeka nenaučil a zabával sa so svojím MT.
misoft
08.03.17,11:26
Len poznámočka.... aj teraz je to aktuálne, ale so svojimi "skúsenosťami" môžeš sa podeli aj na webe - ohodnotením na ich Facebookovej stránke.... aj tam to bude mať osoh....