bleelka
06.02.13,09:24
Dobry den,
vedeli by ste mi, prosim, poradit ako postupovat v pripade reklamace zle zaplombovaneho zuba? Bola som na zubnej hygiene, kde mi dent.hygienicka oznamila, ze mam 7 kazov a 1 zub, ze treba prerobit. Zostala som uplne v soku, lebo naposledy som bola u svojej zubarky pred 2 mesiacmi a nasla mi 1 kaz (preventivnu prehliadku som mala pred 4 mesiacmi) a spominany zub, co bolo treba prerobit mi robila pred cca rokom. To ani nehovorim o mrtvom zube, kde mi precistila a zaplombovala jeden kanalik a potom na kontrolnom RTG nasla, ze zub ma este jeden kanalik, ktory nechala tak! Takze teraz len cakam kedy sa zub ozve... Chcela by som od nej odist, ale chcem si aspon dat do poriadku ten zub co treba prerobit plombu a chcela by som to riesit reklamaciou. Ako postupovat? Aky dovod uviest ked ten zub ma neboli, plomba drzi? Mozem argumentovat tym, ze to povedala dentalna hygienicka? Co ak ma dobije? Kolko trva zaruka, tiez 2 roky?
Dakujem pekne za vase rady!
neva19
06.02.13,08:44
Asi Ťa nepoteším, ale z vlastnej skúsenosti viem, že oprava zuba má záruku 6 mesiacov.
Čiže, ak bol zub opravený pred rokom, už sa naň nevzťahuje záruka.
bleelka
06.02.13,09:10
Fuha, iba 6 mesiacov? No nic, dakujem za info, opytam sa pre istotu kedy sme ho robili, ale viem, ze som bola vtedy tehotna a mala ma 7 mesiacov, cize uz je to aj tak asi pase. A da sa niekde zistit (nejake oficialne info) ci je naozaj len 6 mesiacov zaruka alebo si to moze kazdy zubar individualne urcit?
El.Maro
07.02.13,13:16
plombovanie zuba nie je tovar, na ktorý by sa vzťahovala záruka, keďže ide o prácu lekára v rámci poskytovania zdravotnej starostlivosti. Bežný postup je taký ( a upravuje ho aj zákon, na ktorý sa dá v prípade potreby odvolať, konkrétne § 17 zákona 576/2004 z.z. o zdrav. star.), že nespokojný pacient sa má písomne sťažovať u poskytovateľa, pričom ten mu je povinný v lehote do 30 dní na sťažnosť odpovedať, ak tak neurobí, môže sa pacient obrátiť na príslušný dozorný orgán. V prípade pochybnosti o kvalite plomby, by mal teda problém riešiť lekár, a ak by sa k tomu nemal, môžete sa obrátiť na komoru zubných lekárov. V prípade pochybností o poskytovanej zdravotnej starostlivosti sa môžete obrátiť na Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou podľa miestnej príslušnosti.
misoft
07.02.13,14:29
sawana
12.02.13,19:55
ja mam skusenost, ze "zarucna doba" na plomby su dva roky.
bleelka
13.02.13,14:17
u mna je ten problem, ze mne plomba drzi, ale nebola urobena dobre, teda po okraji nie je dotiahnuta, cize je strbinka medzi zubom a plombou, preto to zrejme dentalna hygienicka oznacila, ze je potrebne ju prerobit...tak teraz neviem ci pol roka na sluzbu alebo 2 roky za material...neviem ci z toho neodpadlo alebo to bolo zle urobene od zaciatku...