tonka61
06.02.13,10:10
Dobrý deň

Chcem si kúpiť zdravotnú stoličku, ktorá bude kopírovať pohyb môjho tela počas sedenia. Sú na trhu spinalis, ergonomis a ergobejot. Má niekto skúsenosť so zdravotnou stoličkou Ergobejot?
Ďakujem
ttoommaass11
06.02.13,09:28
Ahoj
áno, poznám ergobejot. Pred 3 mesiacmi som si kládol podobnú otázku. Sedel som na všetkých troch typoch. Vybral som si Ergobejot, nakoľko je o čosi lacnejšia oproti konkurencii, vedel som, že na tejto stoličke vydržím určite celý deň. Je o trochu menej aktívna ako ergonomis a spinalis, čo beriem ako pozitívum a sedí sa mi na nej vynikajúco, čo koniec koncov pociťuje aj moja chrbtica. Tiež som si pozeral klinické testy a porovnával a má ich robené v nemecku v najnovších ortopedických centrách. Sú ozaj obšírne. Vrelo odporúčam Ergobejot. Dokonca aj 5 ročná záruka je tam.
kopretinka
06.02.13,09:38
obidvaja zaregistrovaní dnes. To si fakt myslíte,že my sme tu úplní debili a nezistíme,že si takto robí niekto reklamu???!!!
lujza.j
06.02.13,09:41
obidvaja zaregistrovaní dnes. To si fakt myslíte,že my sme tu úplní debili a nezistíme,že si takto robí niekto reklamu???!!!

....si jeden pise sam so sebou....
ttoommaass11
06.02.13,10:54
Ajaj, keby som v tom mojom príspevku ošpinil iných výrobcov beriem, ale len som zdvorilo odpovedal na to, na čo odpovedať viem. Na slovensku je viac ako 5 000 000 ľudí a keď sa s niekym zaregistrujem v jeden deň a odpíšem tak robím reklamu?, zaujímavé...
kopretinka
06.02.13,11:08
Ajaj, keby som v tom mojom príspevku ošpinil iných výrobcov beriem, ale len som zdvorilo odpovedal na to, na čo odpovedať viem. Na slovensku je viac ako 5 000 000 ľudí a keď sa s niekym zaregistrujem v jeden deň a odpíšem tak robím reklamu?, zaujímavé...
je to viac ako podozrivé :D
lujza.j
06.02.13,11:11
Ajaj, keby som v tom mojom príspevku ošpinil iných výrobcov beriem, ale len som zdvorilo odpovedal na to, na čo odpovedať viem. Na slovensku je viac ako 5 000 000 ľudí a keď sa s niekym zaregistrujem v jeden deň a odpíšem tak robím reklamu?, zaujímavé...
To hovor opalenym na luniku...tí uveria...ze toto nie je reklama....
pinta
06.02.13,18:20
to sedenie na zdravotnej stoličke prejde každého po dvoch týždňoch a potom je to kus, ktorý iba zavadzia.