jakub89
10.02.13,09:56
Keďže na kasterportal.sk nie sú všetky mapy spracované, chýba ich teda dosť, chcem sa spýtať ako sa platí za vydanie kópie mapy na katastrálnom úrade. Ako je to rozdelené? Keby som chcel napr. všetky mapy ktoré nie sú spracované do digitálne podoby, koľko by som zaplatil? A je vôbec možné tieto získané údaje ďalej šíriť? Ďakujem.
draik
10.02.13,09:38
Kópia katastrálnej mapy formátu A4 resp. A3 stojí 8 eur. Na jeden list toho veľa nedostanete.
Lubaba
10.02.13,09:52
aladin
10.02.13,09:53
nechcem otvarat novu temu , mozno sa niekto znalý veci vyjadri. Viem si z katasterportalu "nejako " stiahut v "nejakom" formate na zaklade zadaneho listu vlastnictva , alebo cisla parcely udaje ktore sa v nom nachadzaju ? jedna sami o to ze standartne je generovane pdf , a je nas tam mnoho (vlastnikov) jednej parcely a chcem predist preklepu pri zapisovani do evidencie. za kazdu odpoved dakujem
jakub89
10.02.13,10:35
Aha čiže to je za jednu A4/A3. OK, ďakujem za odpoveď :)
masliak1
10.02.13,18:35
to aladin: samozrejme že sa dá. Ak si napísal, že je Vás tam veľa to znamená že si to vieš nájsť cez katasterportal.sk a potom už len stačí dať "vytvoriť zostavu" a po chvíli sa vytvorí výpis celého LV, to znamená aj zo všetkými spoluvlastníkmi a ich podielmi, ten potom stačí vytlačiť.
buchač
10.02.13,18:42
Keďže na kasterportal.sk nie sú všetky mapy spracované, chýba ich teda dosť, chcem sa spýtať ako sa platí za vydanie kópie mapy na katastrálnom úrade. Ako je to rozdelené? Keby som chcel napr. všetky mapy ktoré nie sú spracované do digitálne podoby, koľko by som zaplatil? A je vôbec možné tieto získané údaje ďalej šíriť? Ďakujem.

...môžeš si vytlačiť mapy aj sám ...


Zobrazenie mapy

Pre zobrazenie mapy je potrebné používať prehliadač Internet Explorer s nainštalovaným ActiveX komponentom Autodesk MapGuide. V prípade, že inštalácia neprebehne automaticky, kliknite na tento odkaz a nainštalujte ho ručne.
https://www.katasterportal.sk/kapor/
aladin
13.02.13,15:46
masliak1 : mal som na mysli v elektronickej podobe, ja to nechcem tlacit ale udaj bud format xml, csv, txt alebo nejaky iny format dostat napr do excelu do vlastneho programu. Ako pozemkove spolocenstvo by trvalo dlho keby som rucne tukal vsetkych vlastnikov o chybach ani nehovoriac.
aladin
17.02.13,12:00
asi nikto s tym nema skusenost
misoft
17.02.13,13:25
Richard
17.02.13,20:02
Práveže vždy treba založiť novú tému
masliak1
18.02.13,13:26
Ak si nájdeš parcelu, zadaj vytvoriť zostavu, potom si ju otvor a keď sa otvorí daj na myši pravé tlačidlo a daj "uložiť ako" uložíš to ako pdf.