peeter22
12.02.13,17:38
Zdravim,
Na ebay-i ma chcel jeden predavaju osalit a miesto tabletu mi zaslal obycajnu mincu. Paypal odomna teraz ziada aby som mu mincu zaslal s5 aj s tracking code-om. Ako je mozne na slovensku poslat list ktory ma tracking code ? kolko to asi stoji ? na stranke posty som k tomu nic konkretne nenasiel :(
misomiso
12.02.13,16:54
Zdravim,
Na ebay-i ma chcel jeden predavaju osalit a miesto tabletu mi zaslal obycajnu mincu. Paypal odomna teraz ziada aby som mu mincu zaslal s5 aj s tracking code-om. Ako je mozne na slovensku poslat list ktory ma tracking code ? kolko to asi stoji ? na stranke posty som k tomu nic konkretne nenasiel :(

Kazdy obycajny doporuceny list ma tracking code. Vypises listok, babenka strci do tlaciarne a vytiahne uz aj s tracking codom. Mozes trackovat na posta.sk.
laurin
14.02.13,08:30
Treba to poslat tak, aby bolo v trackingu vidiet ze to bolo dorucene/prevzate. Inak Paypal reklamaciu neuzna.
Najlepsie poisteny balik.
peeter22
29.03.13,08:42
Tak nakoniec som to poslal obycajnou postovou zasielkou.
Vsade mi na poste tvrdili ze sa da zasielku odsledovat iba na slovensku inde to fungovat nebude.
Nastastie tracking fungoval podla mojho predpokladu, videl som pohyb zasielky na slovensku a potom uz len v cine. Ale fungovalo, dorucene :)
miguel.santoro
29.03.13,09:55
A čo stála taká zásielka do Číny? Ja som chcel poslať zásielku kurierom do Anglicka (lebo predajca akceptuje iba kuriera) a bolo to nesmierne drahé (480€) ... preto som to neposlal.