Majky11
13.02.13,11:25
Chcel by som sa opytat, ci je mozne odobratie stepu z ceresne este teraz v mesiaci februar a aka bude uspesnost prijatia???

Pytam sa len preto, lebo niekto mi vravel, ze step bolo potrebne zobrat este v mesiaci december, tak neviem... Mam dve ceresne/plane/ ktore mem v umysle zastiepit...

Dakujem
Pepe.d
13.02.13,12:24
Ja som pouzil na jar vruble priamo zo stromu a hned zavrubloval do druheho. Jednalo sa sice o jablone, ale myslim si ze by to islo tymto sposobom aj u inych ovocnych stromov...
Ja to takto budem na jar skusat aj u ceresni, marhule a kiwi...
pablito74
13.02.13,12:53
Presne tak, treba cim skôr odobrat, no da sa aj teraz. Medzi jablonou a ceresnou je pokial ide o ujimanie vrublov velky rozdiel (u jabloni sa ujmu aj mierne narasene, pripadne nekvalitne vruble, co u ceresni neplati).

Trochu OT, no kto ma odrodu ceresni Rivan, a bol by z nej ochotny predat/pripadne vymenit za nieco ine, jeden-dva vruble, tak nech sa mi ozve.
Majky11
13.02.13,22:02
Viem, ze ceresne su dost narocne, no snad to vyjde... Mam totiz jednu staru ceresnu, a je to jeden z jej poslednych rokov...

Preto ju chcem prestiepit...

Takze pojdem z nej odobrat vrubel.

Vdaka

Majky
pablito74
13.02.13,23:24
Ak sa vam z nej vruble neujmu, tak koncom augusta podnoze mozete ockovat.

Inak pokial ide spôsob vrublovania, tak odporucam cca koncom februara kopulaciou, pripadne anglickou kopulaciou.

Ak je podnoz hrubsia ako vrubel (zo starej ceresne byva problem najst dobry vrubel), tak sa da napr. pouzit sedielkovanie.
Majky11
16.02.13,13:54
Ak ak by som ockoval, kedy je na ceresnu vhodny cas... Asi budem ockovat... Takze kedy, ktory mesiac ?
pablito74
16.02.13,16:04
Obvykle v cca druhej polovici augusta, no forketovym spôsobom (na youtube najdete ako "chip budding), by to mohlo ist aj teraz v predjari.
Ja davam tiez prednost ockovaniu, nakolko odpadaju starosti s uchovanim vrublov.
Majky11
17.02.13,12:09
Obvykle v cca druhej polovici augusta, no forketovym spôsobom (na youtube najdete ako "chip budding), by to mohlo ist aj teraz v predjari.
Ja davam tiez prednost ockovaniu, nakolko odpadaju starosti s uchovanim vrublov.


Vdaka...
Pepe.d
18.02.13,17:02
Ohladom chip buddingu je tam viacej sposobov a priamo o forkete na nete som nic nenasiel (asi moj vyhladavac nerozumie co po nom chcem).
Mohli by ste niekto objasnit o co sa vlastne jedna?
Minuly rok som si zakupil steparske "klieste" na tri sposoby stepenia/vrublovania z Talianska a na jablone som na jar pouzil Vckovy sposob napriamo (hned zo stromu na strom) a ujatelnost bola. Kedy sa da a na co pouzit niektory z troch sposobov co tieto "klieste" ponukaju???
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=HA-bKmGx09M&feature=endscreen
pablito74
18.02.13,17:36
Chip budding je vlastne forketovo ockovanie, podrobnejsie to mate popisane napr. tu (http://tilia.zf.mendelu.cz/ustavy/551/ustav_551/eltronic_ovoc/_private/skolkarstvi/data/ockovani.pdf).

S kliestami skusenosti nemam, no videl som ich pouzivat na stepenie vinica "v ruke" , no daju sa isto pouzit na skoro vsetky ovocne stromceky (urcite aj okrasne, ruže a pod.), podmienkou je priblizne rovnaka hrubka podnoze a vrubla. Termin pre vonkajsie stromceky je v predjari, stromceky ulozene v pivnici, je takto mozne vrublovat v podstate celu zimu. Takze pre drobneho pestovatela su vlastne nevyuzitelne, ostry nozik spravi takisto dobru sluzbu.
Pepe.d
18.02.13,17:58
Samozrejme ze aj nozikom to ide ale bola moznost tak som zakupil aj ked sa tym nebudem "zivit"... chcel som ich vlastne na skusanie a je to aj ulahcenie pre tych co to nevedia s nozikom...
Tretia moznost kliesti je vycvaknutie ocka aj s "kusom" dreva, da sa to nazvat forket ???
Na niektorych videach sa ocka zakryvali paskou a na niektorych nie, je v tom nejaky zasadny rozdiel ?
pablito74
18.02.13,21:36
Podla mna neda sa to tak nazvat, no to neni podstatne (nazvat si to tak mozes), forketovo ockovanie je podla mna najednoduchsi spôsob, a odporucam ho kazdemu kto zacina (zvladne to aj dieta). Napr. z tohto tohto (http://www.youtube.com/watch?v=T48uGvO5Er0) videa to musi pochopit kazdy.
Zasadny rozdiel v tom nie je, ked ockujem pocas druhej miazgy, tak ocko prekryjem paskou odspodu-dohora cele, a pasku dam dole az po zime. Vyhoda je v tom ze je to rychlejsie, krytie ocka je dokonalejsie (nedostane sa pod neho voda a pod.), a ocko je cez zimu chranene, nevyhoda je v tom, ze ci sa ocko prijalo, zistite az v jari.
Ked ocko nezakryjete paskou, tak je mozno väcsia sanca ze sa kôli nedokonalosti prekrytia reznych plôch, ocko neujme, no na druhej strane ked ponechate stopku listu, a priblizne o 2 tyzdne do nej prstom cvrknete, tak ihned spoznate ci sa vam ocko prijalo, a v pripade ze stopka drzi a je zvednuta, mozte este stihnut opravne ockovanie. (ked stopka lahko odpadne, tak sa prijalo)
Ako som uz spominal, niekto to robi tak, niekto onak, na obydva spôsoby su dobre. (mam odskusane)
Juraj Bindzár
18.02.13,22:16
Ohladom chip buddingu je tam viacej sposobov a priamo o forkete na nete som nic nenasiel (asi moj vyhladavac nerozumie co po nom chcem).
Mohli by ste niekto objasnit o co sa vlastne jedna?
Minuly rok som si zakupil steparske "klieste" na tri sposoby stepenia/vrublovania z Talianska a na jablone som na jar pouzil Vckovy sposob napriamo (hned zo stromu na strom) a ujatelnost bola. Kedy sa da a na co pouzit niektory z troch sposobov co tieto "klieste" ponukaju???
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=HA-bKmGx09M&feature=endscreen

Modern Garden - Media & Garden design (http://www.galik.sk/garden/skolkarstvo.php) Aj tu máš forkert.
Pepe.d
18.02.13,22:45
Dik, mna by ale zaujimalo ktory sposob stepenia/vrublovania je vhodny a pre ktore ovocne druhy (aby som zbytocne neskusal nieco, co sa mi neujme kedze sa tu spominaju horsie ujatelne ceresne), alebo forket je univerzalny "na vsetko" ?
pablito74
18.02.13,23:26
Ano, ockovat/vrublovat je jedno akym spôsobom sa da v podstate skoro vsetko (najde sa urcite viac druhov ako su orechy, moruse a pod., ktore by som pre zaciatok neskusal). No kôstkoviny, jadroviny, drobne ovocie sa daju vsetky uspesne vrublovat/ockovat, skoro vsetkymi spôsobmi, len napr. taku broskynu je najlespie iba ockovat.
Zaklad su (hlavne pri kôstkovinach), kvalitne nezvednute, nenarasene vruble, a aku zvolit metodu uz zalezi od hrubky podpnika a pod.
wabi
23.02.13,00:28
S tymy kliestami opatrne moc by som na ne nevsadzal. Kupil som si jedny, ale veru ich nepouzivam vobec. Hoci su ostre, tlakom sa drevo strapka a rany nie su potom pekne a ovela kvalitnejsie a aj rychlejsie a jednoduchsie je to fakt s nozikom. Napokon, keby to malo zmysel, uz by kazdy asi pouzival klieste, tak tym ze ich nekupite usetrite peniaze radsej na kvalitny nozik...