balko1122
13.02.13,14:01
Dobrý deň,

kolegyňa mi písala sms, že je asi velmi nezdravá, že ani jej lekár nevie presne ešte čo to môže byť a ja by som chcel aspoň počuť nejaké návrhy, príp. či ste sa s tým už niekedy stretli. Viac neviem iba to, že sa ráno zobudila a že nevedla chodiť, že ju strašne bolí celé telo a ževraj jej trpnu ruky. Lekár jej povedal, že to môžu byť zapálené kĺby, že viac zistia z krvi. Momentálne ževraj musí iba ležať na posteli, keďže má bolesti pri chodení...Stretli ste sa už s niečim takýmto ?
buchač
13.02.13,14:20
Dobrý deň,

kolegyňa mi písala sms, že je asi velmi nezdravá, že ani jej lekár nevie presne ešte čo to môže byť a ja by som chcel aspoň počuť nejaké návrhy, príp. či ste sa s tým už niekedy stretli.
Lekár nevie a cez net má niekto návrhy dávať ...???
Viac neviem iba to, že sa ráno zobudila a že nevedla chodiť, že ju strašne bolí celé telo
Také boleti mám skoro každé ráno už niekoľko rokov ...
a ževraj jej trpnu ruky. Lekár jej povedal, že to môžu byť zapálené kĺby, že viac zistia z krvi.Múdry lekár ...
Momentálne ževraj musí iba ležať na posteli, keďže má bolesti pri chodení
Nuž , nemusí ležať ... no keď sa bude producírovať po byte , tak to bude aj bolieť ...
...Stretli ste sa už s niečim takýmto ?
Ja hej ... a nie som určite sám ...

K poslednej poznámke ale doplním , že net je určite krajina neobmedzených informácií ...
Na druhej strane je ten net aj plný neskutočných jednotlivcov ( to sú " iní " pacienti ) .....

...sorry za neskutočnú úprimnosť , narážam na tú sms a súvislosti...