mudryp
14.02.13,12:33
Potrebujem spravit pristresok na novy montovany bungalov, vchod je v strede domu, s tromi schodmi, rozmyslam ci ho len zastresit alebo zakryt aj z boku pripadne aj z predu. Tiez by som chcel prekryt aj terasu, cca 28m2. Prva ponuka na pristresok len na terasu za cca 4500€ z hliniku ma negativne prekvapila :-) O kolko lacnejsie by vysla ocelova konstrukcia a ake su jej hlavne nevyhody? Viete mi doporucit aj konkretnu firmu s ktorou mate dobre skusenosti? Ide o dom pri BA (Dunajska Luzna). DAKUJEM VSETKYM ZA POMOC
Indeed
14.02.13,11:38
To su také pofiderné dodatočné riešenia, pristrešky a verandy a gánky....

Na to bolo treba myslieť pri projekte...

..jednoznačne DOMUROVAŤ , aspoň zo strán nejaké pilieriky, a potom prekryť lexanom...

-ale kovovým konštrukciam typu "zimná záhrada" by som sa vyhol...

z dovodu estetiky.
mudryp
14.02.13,11:46
Dom som kupoval novostavbu - dokonceny. Dom nie je murovany ale montovany, zelezna konstrukcia. Nemyslim si ze je to pofiderne riesenie ale uplne bezne :-) DOm je moderny, odtien bielej s chromovanymi lampami, chromovany pristresok a zastresenie terasy by sa k tomu hodilo len cena je trosku mimo.
mudryp
14.02.13,15:48
Dakujem za ponuku...pozeral som obrazky, nevyzera to zle ale nam sa drevo k novemu bungalovu az tak nehodi, sused, ma rovnaky dom, si nechal posavit pristresok dreveny, je natrety striebornou farbou ze vyzera ako kovovy..ale zase nemozem mat vsetko rovnake ako on :-) Ja by som chcel skor hlinikovy, ten je cenou trochu inde, alebo kovovy pristresok
jaros5
28.07.15,10:58
Otázka je už poriadne bradatá, ale riešim podobný problém. Montovaný bungalov pri BA (Malinovo - Tri vody). Prístrešok 3,5 x 4,5 m. Za každú radu i doporučenie konkrétnej firmy s ktorou mate dobré skúsenosti, vopred ďakujem.