julia2206
17.02.13,15:03
Ako sa rozhodnut medzi tymito dvomi znackami pri volbe domacich spotrebicov ako je vstavana rura,indukcna varna doska, kominovy odsavac par, vstavana mikrovlnka, umyvacka riadu, chladnicka, pracka...Vie niekto poradit?
lujza.j
17.02.13,14:09
deane7
17.02.13,18:50
Ariston máme vstavanú el. trúbu lebo inú som nenašiel v vtedy prijateľnej cene a farbe k ostatným spotrebičom a za a pol roka je časovač už pokazený. Len sa mi nechce ju vymontovať a odviezť do opravy. Vlastne ani neviem či mám doklad o kúpe lebo som vtedy všetko prerábal a možno som oň prišiel.
pivko
17.02.13,18:54
Beko je podľa mňa asi najvačší šmejd. PODĽA MŇA.
bodliak
17.02.13,18:57
Otázka mala znieť: Čo je menšie zlo?
pivko
17.02.13,19:02
Otázka mala znieť: Čo je menšie zlo?
Aj tak še dá , máš pravdu.
deane7
17.02.13,19:35
Tiež súhlasím.
Lubaba
17.02.13,20:11
Ja keď som vyberala novú rúru, tak predavač mi radil značku Beko, mala väčší obsah a záruku na 5 rokov, opravár mi ale povedal že Beko je asi to najslabšie na trhu, radil mi Moru, ale ja som po dlhšej dobe kúpila vstavanú rúru Ariston, mám ju iba krátko, vyše mesiaca, zatiaľ funguje dobre, suseda ma navnadila, má skoro všetky spotrebiče od Aristonu a je spokojná.
Rúru som kúpila v akcii ale mohla som trochu viac zainvestovať a kúpť rúru s pyrolitickým čistením a výsuvmi.

Mám aj pračku so sušičkou od Ariston a som spokojná, akurát mi vadí, že čas prania sa väčšinou predĺži, nie je to tak ako ti ukáže na displey, vždy mi prihodí nejaké minúty, kedy bude doprané, aj som sa na to pýtala v predajni, vraj tá pračka je taká "múdra" že si určuje sama čas prania.

Odsávač pár tejto značky je dobrý, má silný odťah, taký som potrebovala, nakoľko mám plynový varný panel 5.
56helena
20.02.13,09:40
mam od aristonu mikrovlnku aj kombinovanu varnu dosku a som velmi spokojna