kuskus
18.02.13,00:02
Už neviem, na koho sa obrátiť, tak skúšam tu. Celý svoj život sa snažím obrátiť veci vo svoj prospech, ale akoby nikdy nič nepomáhalo. Bol som v živote u siedmych psychológov, dokázal som opustiť vzťahy, ktoré nefungovali, opustil som zamestnanie, ktoré nefungovali. Naposledy som mal problém so spolubývajúcim. Rozhodol som sa, že bude lepšie, keď odídem ja. Stálo ma to fakt dosť veľa energie, času aj peňazí a nakoniec som zas v možno aj o dačo horšej situácii. Urobil som najlepšie čo som v danej situácii vedel a na čo som mal a mám pocit, že to bolo znova zbytočné.

Mám pocit, že čokoľvek spravím najlepšie ako viem, aj tak ostanem stáť na tom istom mieste. Je to ako nejaké prekliatie, ktorého sa neviem zbaviť celý život a teraz som už fakt z toho zúfalý a mám chuť rezignovať.

Dnes som sa zastavil v Panta Rhei a natrafil som na knihu o energiách a podobne. Tam liečitelka opisovala, ako pomáha ľuďom, ktorí napriek všetkým snahám nevedie zmeniť svoju situáciu. Nikdy som nebol za liečitelom, ale neviem už ako ďalej. Keď mám aj chvíľku nejaké lepšie obdobie, že sa mi podarí obklopiť fajn ľuďmi a konečne sa rozbehnem, vždy príde niečo, čo ma zrazí úplne na dno. Je to ako zákon, ako keby som sa mohol dotknúť toho, čo by som mohol dokázať, ale v zápäti príde pád, ktorý ma zhodí ešte pred tým, ako som sa vôbec stihol rozbehnúť.

Celý môj život mi pripadá ako nejaké prekliatie a ja neviem, čim som si to zaslúžil. Mám pocit, že som vyskúšal už naozaj všetko, ale stále len prešlapujem na mieste. Som zúfalý, na dne, rezignovaný, unavený, nevládzem a neviem čo mám robiť. Urobil som už všetko, všetko čo sa dalo, ničomu som sa nevyhýbal a akoby to celé bolo na nič a zbytočné. Chce sa mi revať, nemám už chuť sa snažiť. Už len prosím o pomoc nejaké vyššie sily, lebo nič iné ma už ani nenapadá.:mee:
avalik
17.02.13,23:38
Už neviem, na koho sa obrátiť, tak skúšam tu. Celý svoj život sa snažím obrátiť veci vo svoj prospech, ale akoby nikdy nič nepomáhalo. Bol som v živote u siedmych psychológov, dokázal som opustiť vzťahy, ktoré nefungovali, opustil som zamestnanie, ktoré nefungovali. Naposledy som mal problém so spolubývajúcim. Rozhodol som sa, že bude lepšie, keď odídem ja. Stálo ma to fakt dosť veľa energie, času aj peňazí a nakoniec som zas v možno aj o dačo horšej situácii. Urobil som najlepšie čo som v danej situácii vedel a na čo som mal a mám pocit, že to bolo znova zbytočné.

Mám pocit, že čokoľvek spravím najlepšie ako viem, aj tak ostanem stáť na tom istom mieste. Je to ako nejaké prekliatie, ktorého sa neviem zbaviť celý život a teraz som už fakt z toho zúfalý a mám chuť rezignovať.

Dnes som sa zastavil v Panta Rhei a natrafil som na knihu o energiách a podobne. Tam liečitelka opisovala, ako pomáha ľuďom, ktorí napriek všetkým snahám nevedie zmeniť svoju situáciu. Nikdy som nebol za liečitelom, ale neviem už ako ďalej. Keď mám aj chvíľku nejaké lepšie obdobie, že sa mi podarí obklopiť fajn ľuďmi a konečne sa rozbehnem, vždy príde niečo, čo ma zrazí úplne na dno. Je to ako zákon, ako keby som sa mohol dotknúť toho, čo by som mohol dokázať, ale v zápäti príde pád, ktorý ma zhodí ešte pred tým, ako som sa vôbec stihol rozbehnúť.

Celý môj život mi pripadá ako nejaké prekliatie a ja neviem, čim som si to zaslúžil. Mám pocit, že som vyskúšal už naozaj všetko, ale stále len prešlapujem na mieste. Som zúfalý, na dne, rezignovaný, unavený, nevládzem a neviem čo mám robiť. Urobil som už všetko, všetko čo sa dalo, ničomu som sa nevyhýbal a akoby to celé bolo na nič a zbytočné. Chce sa mi revať, nemám už chuť sa snažiť. Už len prosím o pomoc nejaké vyššie sily, lebo nič iné ma už ani nenapadá.:mee:

Z celeho tvojho prispevku ma zaujala zvýraznená časť vety ... nie je v tom pes zakopany?

Co ocakavas od liecitela? ... ze nejakymi carami marami obrati veci v tvoj prospech? ... Co tak obratit seba v prospech inych? Daj si mensie ciele a tes sa z ich splnenia. Pady patria k zivotu. Vsetko v zivote ma svoj zmysel. A podla mna, urcite plati: Dostanes co das.
Stina
18.02.13,05:06
Nekritizujte. Kritizovaním nikdy nič nezmeníte. A hlavne prestať kritizovať samého seba. Zmierte sa s tým aký ste. Každý sa mení. Ak kritizujete samého seba, tieto zmeny sú negatívne. Ak sa zmierite sami zo sebou, zmeny budú pozitívne. Prestaňte sa neustále stresovať strachom. Neterorizujte sa neustále zlými myšlienkami. Je to veľmi nepríjemný spôsob života. Buďte ohľaduplní k svojej mysli. Nenávisť samého seba je len nenávisťou vlastných myšlienok.
pepsikova
18.02.13,06:18
...stále iba odchádzaš...a vždy to berieš, ako najlepšie možné riešenie vo tvoj prospech,aby si sa vyhol konfliktom...a tu máš problém!...treba trochu zmeniť myslenie, vybrať pozitívne z tej-ktorej situácie, dupnúť si a riešiť veci tak, aby si nemusel za sebou zavrieť dvere!..si ten najlepší, aký sa mohol podariť,máš kopu dobrých vlastností,usilovnosť, múdrosť, šikovnosť,tak presvedč sám seba, že si najlepší a potom to pôjde jednoduchšie...nezaoberaj sa prkotinami,ale mysli pozitívne, vždy je niečo dobré, o čo sa dá oprieť, aby si nespadol!...tým, že riešiš veci odchodom, sa potápaš do bezmocnosti, ale nevidíš, že ten druhý človek sa driape po tvojom chrbte(obrazne povedané)...
..a čo sa týka liečiteľov,hm,vo tvojom vnútri je dosť sily,len ju popros, aby ti pomohla a nepotrebuješ,aby sa ti niekto iný hrabal vo vnútri..presvedč sám seba,že tvoji "dobrí anjeli "sú s tebou,nespadneš,odhodíš nepotrebné myšlienky zo svojho života!..
arizona
18.02.13,06:46
Ja myslim, ze cele to prekliatie a negativizmus si si vsugeroval...
Necakaj, ze nejaky liecitel ti da zazracnu bylinku,ktora urobi zazraky. Musis zacat tym, ze si vsugerujes pekne,pozitivne vecia a zacnes rozmyslat inak.
Pred problemami by si nemal vzdy utekat a odchadzat. Problemy su v kazdom vztahu,treba ich riesit spolocne s partnerom,na zle veci casom zabudnut, pekne si pripominat nadalej a tie si drzat v hlave.
Ver, ze nikto z nas nema vsetko, po com tuzi.Nauc sa tesit aj z malickosti,alebo z veci, ktore beries ako samozrejmost.
Tes sa, ze si zdravy, ze mas napr.pekne deti,alebo hocico, staci sa len zamysliet...
Ked si budes neustale vsugerovavat, ze si neuspesny, hlupy, neschopny,tak sa budes aj tak citit.
Vsugeruvavaj si radsej to, ze si krasny,ze dokazes to, ci ono...skratka hocico pozitivne. Uvidis, ze casom sa ti zacne viac darit aj bez liecitelov.
Kup si nejake knihy o pozitivnom mysleni,napr. od Iva Tomana, mozno pomozu...
alabut
18.02.13,09:01
V pribehu sa vynie Koukolikov unik pred deprivantmi proti biblickumu, ak dostanes po tlame nastav druhu tlamu. Dobry liecitel urcite pomoze, ale odporucam pomoct si svojimi silami, napriklad (asi najlepsie) technikou ho’oponopono. Odskusana, mozem potvrdit, ze funguje. :-)
petermikuláš
18.02.13,13:27
som presvedčený, že všetci moji predrečníci Vám dali veľmi výstižný a presný návod ako možno ísť ďalej a v čom možno robíte chybu,
popremýšľajte nad tým čo Vám napísali a skúste zmeniť v sebe ten strašný negativizmus na aspoň trošku realistickejšie keď už nie pozitívnejšie myslenie.
A propo a myslím, že to posledné čo "potrebujete" k svojmu životu a svojej psychike je nejaký "energetický liečiteľ".
Skúste zmeniť svoj pohľad na seba a aj na okolie a uvidíte, že to pôjde k lepšiemu.
arizona
18.02.13,13:51
Nepise, ci je slobodny. Ale to je jedno, ved to bolo uvedene ako priklad a urcite to pochopil .-)
Dav
18.02.13,14:10
Odporúčam vyhľadať niekoho, kto sa zaoberá dispozičnou prognostikou.
Niečo o DIP - http://zena-in.cz/clanek/dispozicni-prognostika-pomoc-od-negativnich-vlivu-i-kletby/kategorie/magie/rubrika/magie
kuskus
18.02.13,15:47
vdaka za odpovede, problem som dnes vyriesil. ano, bol som negativny, lebo som bol na dne a potreboval som to nejako dostat von. asi pomohlo, dnes sa mi postastilo najst presne co som hladal a zajtra sa stahujem. verim vo vyssie sily, lebo dnes stali asi vsetci svaty pri mne :)

asi to bola len nejaka posledna prekazka, nieco typu, ked ma clovek pocit, ze vsetko bolo zbytocne a uz sa chce na to vykaslat a zrazu sa vsetko podari, vseto vyde, tak ako na tom zapracoval. ani sam neverim, ze sa to stalo. takze, som rad.

bolo tu aj dost ironickych odkazov, no co uz, dalo sa to cakat. kazdemu sa vsetko vrati, tomu, kto chcel naozaj pomoct aj tomu, co si chcel len kopnut.