edi147
19.02.13,19:54
Chcela by som sa opytat najlepsie nejakeho biochemika, na internete sa snazim najst nejake argumenty proti firme Nuskin a ich biofotonickemu scanneru, ale nic som nenasla od znalcov a vedcov, vela nazorov od skeptikov a tiez pozitivnych komentov..tak ako to je vlastne, ze tato firma ma uz par rokov najvyssi rating 5A1 doveryhodnosti, vyhrala 2005 American Business Award, atd.. dakujem za kazdu odpoved.
kezeso
21.02.13,09:26
Známy robil pre Nuskin, predával asi dva-tri roky ich produkty. Časom sa všetko obohrá, aj Nuskin, teraz určité svoje produkty predali a ponúkajú ich pod inou značkou, aby nalákali ďalších klientov. Známy to už viac nerobí, v princípe to bol MLM a to musíš stále niekoho otravovať, hlavne známych a rodinu. Tieto činnosti a produkty neznášam. Je na tvojom uvážení, či im uveríš...
edi147
21.02.13,11:43
Mna to zaujima koli tomu, ze moji dvaja kolegovia to beru, a tvrdia, ze to uz budu brat cely zivot, tak dobre sa citia a ze to urcite nie je placebo, mne sa zda, ze maju velmi leskle oci, lenze ja do toho nevidim, ci v tom nie su prehnane vysoke davky vitaminov, taktiez neviem nakolko doveryhodne je to zistovanie karotenoidov z koze, a oni garantuju vratenie penazi ak sa po brati ich suplementov skore nezvysi, takisto grancia vraenia penazi ak clovek chce schudnut a neschudne tych 10-15 percent tusim za 90 dni, a ja si myslim, pokial oni tvrdia, ze robia genove pokusy a ze v tych vyrobkoch je preto nieco viac ako vitaminy a vyroby su anti-age a pre obeznych, tak tato tema bude este dlho popularna..citala som rozne for a hlavne ohladom galvanic spa, ktory stoji okolo 300 euro, a vsetko je to velmi kontroverzne..
kezeso
21.02.13,12:07
Mna to zaujima koli tomu, ze moji dvaja kolegovia to beru, a tvrdia, ze to uz budu brat cely zivot, tak dobre sa citia a ze to urcite nie je placebo, mne sa zda, ze maju velmi leskle oci, lenze ja do toho nevidim, ci v tom nie su prehnane vysoke davky vitaminov, taktiez neviem nakolko doveryhodne je to zistovanie karotenoidov z koze, a oni garantuju vratenie penazi ak sa po brati ich suplementov skore nezvysi, takisto grancia vraenia penazi ak clovek chce schudnut a neschudne tych 10-15 percent tusim za 90 dni, a ja si myslim, pokial oni tvrdia, ze robia genove pokusy a ze v tych vyrobkoch je preto nieco viac ako vitaminy a vyroby su anti-age a pre obeznych, tak tato tema bude este dlho popularna..citala som rozne for a hlavne ohladom galvanic spa, ktory stoji okolo 300 euro, a vsetko je to velmi kontroverzne..
Sú to vyhodené peniaze.
peering
22.11.15,10:12
Chcel som vyskusat skener na niecom, co ma vysoky ORAC value, skusil som skoricove drievko, ze ci to vyhodi okolo 130 000. Zial nevyhodil nic, lebo to neobsahuje vodu. Cize ani prasok Resveratrol, al. oregano to nezmera. Chcelo by to zmerat cerstve Acai.
osky
23.11.15,10:19
o tomto zu je tu tema-nie o scanneri ale o vyrobkoch.Lifepak alebo nu Skin..ja som zu svoj prispevok v tej teme uviedla a musm povedat ze to nebolo Placebo.postavilo ma to na nohy po nehccenom a necakanom potrate kedy som Bola anemicka,v nemocnici s so mnou nevedeli rady a po dvoch dnoch uzivana sa moj stav neuveritelne zlepsil.....v zivote som nemala taku krasnu plet afarbu tvare. a to som brala polovicnu davku nakolko to je drahe.

neviem ci smiem menovat ,ale profesor,t.c. zu davno na dochodku z fakulty vyzivy v Nitre to overovala sam potvrdil ze su to velmi kvalitne vitaminove doplnky-kvalita vzdy nieco stoji.

osobne zu to neberiem,bolo to cca.10 rokov dozadu,ale keby ma daco vazne chytilo,ja si to isto zozeniem.