atramka
21.02.13,20:32
Prosím Vás, je tu niekto, kto vyskúšal pri problémoch s chrbticou chiropraktika Jánosa Olajosa z Maďarska v Bratislave? Aké skúsenosti máte s takouto liečbou? Vraj je výborný a veľa ľudom pomohol, tak hľadám niekoho, kto sa zveril do jeho rúk.
atramka
24.02.13,13:28
Poraďáci, ozaj toto nikto nevyskúšal a nepočul niečo o tomto pánovi?????
atramka
24.02.13,13:29
posúvam, možno sa niečo dozviem.......
lujza.j
24.02.13,13:48
atramka
28.02.13,05:36
Lujzi, toto som našla na nete aj ja , len som chcela zistiť či niekto nebol osobne a nemá svoju skúsenosť....... vieš všeličo sa popíše......... ale ďakujem, že si pridala...
Boris Pengym
28.05.13,19:51
Chiropraktika Jančiho Olajosa sme navštívili celá rodina, raz za týždeň je v našej prevádzke - fitnescentre. Sme s jeho liečbou maximálne spokojní. Je však nevyhnutné dodržať všetko, čo doporučuje - absolvovať liečbu 2x, dodržať 3 dni odpočinku po každej návšteve,... Môžem len doporučiť.
korela
28.05.13,21:35
Čo sa myslí pod liečbou? Napravovanie?
funky12
21.10.13,07:26
Ahoj, prosím ťa, bola sa skúsiť toho chiropraktika keď bol v BA? Lebo teraz tu má byť opäť a rozmýšľam, že by som to išla vyskúšať, len by som chcela vedieť názor od niekoho, kto to už vyskúšal :-)
hauke
12.01.14,16:06
CHCEM VAROVAT všetkých pred návštevou tzv.chiropraktika a pseudo liečitela Jánosa Olajosa.Ak si vážite svoje zdravie,nikdy k nemu nechodte a neriskujte.Hovorím z vlastnej skúsenosti.Bol som u neho a tak mi rozbil celu krčnú a hrudnú chrbticu,že som mesiac mal triašky,bolesti,nemohol vôbec pohnúť krkom a další mesiac ma dával do poriadku tentokrát už lekár chiropraktik,ktorý mi dal stavce na miesto.Lekár mi povedal,že tento Olajoš mi rozbil celý vegetatívny systém tela a mal som šťastie,že to nedopadlo horšie.Bola to pre mňa nočná mora,ktorú neprajem nikomu.Našťastie mi pomohol chiropraktik,ale lekár a postupne sa z toho dostávam.Takže radím radšej za cenu 80 eur,ktoré si zoberie a ešte vám poškodí zdravie,radšej chodte na masáž,alebo vyhladajte odborníka,ktorý má certifikát a nesie za to aj zodpovednosť.
alaya1
12.01.14,16:08
trebalo ti hned k odbornikovi ist, nie takych sarlatanov navstevovat. Snad sa ti polepsi.
dusansl
13.01.14,15:13
Dobrý deň prajem všetkým návštevníkom hľadajúcich radu k téme ,,zdravie"
hoci správnejšie by bol - návrat porušeného zdravia"
Tak a teraz k téme.
Hoci si nasledujúcu skutočnosť u nás hádam nik neuvedomí, za poruchy s kĺbmi,kosťami, všetkými článkami kostry - teda aj chrbtice je dlhodobý - (rozumej niekoľkoročný) chronický nedostatok kalcia v organizme. Hádam nie je potrebné zvlášť zdôrazňovať, že Ca je jem jedným zo základných prvkov bez ktorého dostatku nie je možný žiaden život.
V praxi to vyzerá takto, nedostatok Ca sa snaží ľudské telo nahradiť uberaním s tých miest, kde ho je ,,dostatok" teda v prvom rade zo synoviálnej tekutiny v kĺboch, neskôr a z chrbtice ect.ect. neskôr idú na rad chrupavky a pod.
Teda ak sa vplyvom odčerpávania Ca zníži množstvo chrupavky na platničkách a jednotlivých článkoch chrbtice , začnú sa aj problémy. Platnička prestáva plniť svoju funkciu a tým stráca aj chrbtica svoju stabilitu. poruší sa jej prirodzená os a začne tlačiť na ktorýsi z nespočetného množstva nervov a ich zakončení. začnú bolesti, vedúce k neskorším zápalom a dlhodobým niekedy mnoho mesačným bolestiam . Nasleduje strata schopnosti pracovať a pod.
Cesta k zdraviu môže byť aj takáto:
navrátiť platničky na pôvodné miesto,
niekoľkomesačným doplňovaním Ca, doplniť jeho hladinu a tým aj doplniť pôvodnú hrúbku na miestach ktoré boli už poškodené
Do ďalšieho života zmeniť formu potravy tak, aby sa do tela dostávalo toľko živín a v takej podobe v akej ho ľudské telo môže prijať
prosím, neužívajte vitamíny ktoré Vám núka farmácia, telo ich nevie spracovať a keď , tak len v max 10% množstve, zostatok do tela dodaného zaťaží organizmus

Čo sa týka chiropraktikov, tých ozajstných je naozaj málo. Jedna z nich zaoberajúca sa takouto činnosťou s generačnými rodinnými praktickými tradíciami žije v Horných Orešanoch. Má výbornú povesť ale aj ona je len človek, napráva ale nerobí zázraky.
mnoho šťastia praje Dusansl
bumerang
14.07.16,14:15
taky se mě ted stalo to samé co panu hauke a nevím oho mám požádat o pomoc neznáte někoho kdo by mě pomohl s páteří , taky mám ted velké bolesti kvuli Jánošovi