kajkam63
24.02.13,07:16
ahojte, potrebujem poradit, mam zapal mocoveho mechura, cely priebeh dobre poznam pretoze uz som podobny zapal mala viackrat v minulosti, teraz je to ale celkom ine, vyuzivala som antibiotika ale mam pocit ze vobec nezabrali, stale ma to boli ked idem cikat, a teraz mam k tomu aj silne krce aj ked som v pokoji, stale cely den mam krce, ale navecer ma chytia krce tak silno ze mi je na odpadnutie a nevladzem ani chodit ani seddiet iba si lahnem skruca ma od bolesti, je to neznesitelna bolest, nic nezabera iba to po istom case zacne ustupovat, lenze ja uz mam tak ubolene brucho z tych krcov ze uz neviem ani chodit vzpriamene, prosim viete mi niekto poradit? uz som zufala.
lujza.j
24.02.13,07:09
...a ísť k lekárovi:confused:.......
kajkam63
24.02.13,07:24
samozrejme pojdem k lekarovi iba som chcela poradit kedze je este vikend, a ci ma niekto podobnu skusenost
lujza.j
24.02.13,07:28
samozrejme pojdem k lekarovi iba som chcela poradit kedze je este vikend, a ci ma niekto podobnu skusenost
ale pohotovosť funguje...a ked sú krče také ako popisuješ....ja by som určite išla...ako čakala kým niekto dá svoje info;) ja som to nikdy nemala, ale viem že baby pijú sirup s brusníc....ale neviem či až také bolesti .....
arizona
24.02.13,08:16
V tvojom bolestivom stave je lepsie ist na pohotovost.
Moja znama mavala podobne problemy,ako opisujes a pri prudkych bolestiach koncila zvacsa v nemocnici na infuziach, tie pomohli.

Pri slabsich bolestiach pomaha aj jedenie susenych brusnic /dostat v hypemarketoch/ , alebo pitie urologickeho caju.
Pri silnom zapale na zmiernenie bolesti pomaha aj prikladanie ladoveho obkladu.
Dáša_
24.02.13,08:25
Ak máš odvahu neísť k lekárovi, tak pomáha aj čaj zo zlatobyľu. Ale to musí byť fakt hodne veľa čaju, cca liter za hodinu. Preplachovatť a riediť. Brusnice v ľubovoľnej forme - kompot, sušené, sirup, lekvár...