frenkacik
25.02.13,08:01
Akú termostatickú hlavicu na radiátor? Moja maľunká dcéra mi odtrhla ten drôtik z termostatickej hlavice na radiátore. Ten drôtik viedol k takej malej skatuľke na stene. Odvtedy hlavica nefunfuje a radiátor je pustený naplno.
Chcem sa teda opýtať či je potrebné aby tam bola hlavica aj s tým zariadením na stene, alebo stačí kúpiť novú bez toho dôtika?
Alebo mi poraďte niečo o tých programovateľných. (za normálnu cenu)
Pre mňa majú výhodu, že sa dá teplota znížiť v dobe neprítomnosti a majú v sebe aj rozpoznávač otovreného okna - aj tým sa dá ušetriť.
diana3
25.02.13,14:33
nemas nahodou nejaky link na tu hlavicu?

pred casom som riesila problem s hlavicou aj ja, radiator mi hrial naplno aj ked som s tym tocila akokolvek, ale na ziadny drotik si nespominam
mareko
25.02.13,15:04
Zožeň si v lekárni časopis tuším "Moje zdravie" alebo tak dáko. Dávajú to v lekárňach pri nákupoch. V poslednom čísle je celkom pekný článok o nových termoregulačných hlaviciach, ktoré si dokážeš nastaviť na tri teplotové úrovne podľa hodín systémom "som mimo bytu, sedím pri telke, spíme..." zadáš časový interval a zvolíš teplotu, ktorú mv danom časovom úseku chceš mať v tej ktorej miestnosti. Nastavuje sa to cez počítač.
frenkacik
25.02.13,15:10
erik555
25.02.13,15:26