magien
02.03.13,17:47
Ahojte. Potrebujem poradiť. Mám škodu fabia, tdi, r. 2000. Dnes som chcela naštartovať auto, pri otočení kľúčom v zapalovaní do polohy 1 sa rozsvietili kontrolky tak ako sa mali, potom všetko zhaslo ako malo, no už pri otočení kľúča do polohy 2 sa auto vôbec nenaštartovalo, nemalo ani minimálnu snahu a rozsvietila sa červená kontrolka brzdového systému so zvukovým upozornení (3x píplo). Baterka bola nedávno nabíjaná. Vie mi niekto poradiť, čo by to mohlo byť?
lujza.j
02.03.13,17:24
arizona
02.03.13,17:44
nevybija ti nieco baterku? mozno aj zle namontovane radio
buchač
02.03.13,18:07
Ahojte. Potrebujem poradiť. Mám škodu fabia, tdi, r. 2000. Dnes som chcela naštartovať auto, pri otočení kľúčom v zapalovaní do polohy 1 sa rozsvietili kontrolky tak ako sa mali, potom všetko zhaslo ako malo, no už pri otočení kľúča do polohy 2 sa auto vôbec nenaštartovalo, nemalo ani minimálnu snahu a rozsvietila sa červená kontrolka brzdového systému so zvukovým upozornení (3x píplo). Baterka bola nedávno nabíjaná. Vie mi niekto poradiť, čo by to mohlo byť?
Dávno - nedávno .....

Inak znie otázka :.....koľko má rokov batéria ?????????

Lebo dáš po nabíjaní do auta a chceš štartnuť ....kontrolky síce svietia , lenže na nič iné sa už nezmôže...nakoľko batéria proste kľakla , neobživí ju už absolútne už žiadne dobíjanie ...
wolfar
10.03.13,18:38
prípadne dobíjanie baterie...
misoft
10.03.13,23:44
...ani kladivom, ani bejzbalkou :D - možno tak kopanec .....