anaidka
06.03.13,14:56
Dobrý deň, viete mi poradiť, či existue nejaký náter, s ktorým by som natrela staré tehly a dala ich ku skalke ako malý chodník? Predpokladám, že ak sa nenatrú, časom by sa rozpadli. ďakujem za radu.
kutilko
06.03.13,19:34
To či tie tehly su vhodné na ten účel nekomentujem,ale je prostriedok na ochranu kamena,betonu...od fy.Hasoft a volá sa to Nenasávaj.Treba pozriet ich stránku,či je vhodný aj na tento účel.
Erika686
10.03.13,07:39
tiez som pocula a videla, ze take tehly zvyknu natierat starym motorovym olejom.
bodliak
10.03.13,07:54
Ak sú to staré tehly s pálffyovským erbom, vydržia vonku na daždi, slnku a mraze celé desťročia.
Aj potom, keď na ne zaklopete, budete počuť krásny zvonivý zvuk.
Všetko ostatné, natreté či napustené, sa do 3 rokov úplne rozpadne.
pavol54
10.03.13,08:08
tiez som pocula a videla, ze take tehly zvyknu natierat starym motorovym olejom. NEBLÁZNI !!!!!!!!!!!! Ešte za socializmu som čítal v Urob si sám ako jeden radil chodníky popolievať starým vyjazdeným olejom a v ďalšom čísle to spustili ekológovia, veď za olej kvapkajúci z auta na komunikáciu sa berú techničkáky. Nehnevaj ale iné ako neužitočné si táto rada nezaslúži i keď nerád
Inak byť tebou tento nezmysel stiahnem.
fortunka
10.03.13,08:11
ešte nebezpečné a neekologické... :)
J500j
04.04.13,10:18
Dobrý deň, viete mi poradiť, či existue nejaký náter, s ktorým by som natrela staré tehly a dala ich ku skalke ako malý chodník? Predpokladám, že ak sa nenatrú, časom by sa rozpadli. ďakujem za radu.

Prečítaj si niečo o používaní vodného skla..!
Prípadne sa o tom poraď so staršími.


Jano
bjuty smis
24.04.13,18:44
starým olejom aj mne radia majstri...ale rastlinným, nie motorový,,,,radšej týžden vôňa reznov, ako ...uf

ja mám chodník zo starých tehál-spravil som ho pred 2 rokmi a krásne je vidieť, ktorá tehla je kvalitná a ktorá je už...antuka...
čiže len z kvalitných tehál...