jankohrasko1981
06.03.13,16:57
Zdravím rád by som poprosil o radu. Dnes som vymenil kartu skylink za novu lebo uz nešli stanice, tak som kúpil novu v predajni mi povedali, že ju stačí iba vymeniť a pôjde všetko ako predtým ale vymením a nič. Tak neviem čo je stým. Ak môžte pomôžte. Dakujem
Zdenka175
06.03.13,16:03
Tu sa dozvieš dosť informácii. Zbytočne nová téma.
http://www.porada.sk/t195118-a-je-to-tu-poplatky-zavadza-aj-skylink.html
erik555
06.03.13,16:38
Kartu Vymena je potrebne aj registrovat, cize zamenit za tu staru, takze je potrebne uviest aj cislo starej karty! Inak vsetko je na webe Skylinku, aj registracie! Preco tam nesmerovala tvoja prva cesta? ....Web Skylink/zakaznicka zona/Registracia karty vymena
jankohrasko1981
06.03.13,16:55
mam uplne novu kartu..uz aj zaregistrovanu...aj predplatenu.....len nejdu stanice...neviem co stym je
erik555
06.03.13,16:57
Aku novu kartu? Ved Karta vymena je tiez nova. :) Takze co za kartu to vlastne mas??? ty si ju registroval?
jankohrasko1981
06.03.13,17:05
no jasne ze registroval....
erik555
06.03.13,18:10
takze mas tam aj uvedene, ze ktore baliky su zaplatene a dokedy...tak je?
jankohrasko1981
06.03.13,18:13
ano zakladny balik...predavac mi pri kupe povedal ze len ju dam do satelitu a pojde....ale nic nejde...tak neviem ci nieco stlacit alebo neviem
Stefan2005
06.03.13,18:32
... možno satelitný prijímač nečíta novú Kartu výmena (IrdetoICE)...
erik555
06.03.13,18:32
Pekne sa zamotavame, pretoze ani neviem, co za kartu mas a aky balik si zaplatil, ked ti zapisy na kartu nepresli. Pretoze keby si mal zaplateny nejaky balik, tak by si ho mal aj mat, kedze mas zakladny balik Digital.
Mal si staru kartu Skylink CryptoWorks, isiel si do predajne kupit Skylink Vymena, tam ti tu kartu aj registrovali? A co mas predplatene, ked si o tom vyssie pisal?
Aky mas sat. prijimac?
erik555
07.03.13,09:04
... možno satelitný prijímač nečíta novú Kartu výmena (IrdetoICE)...
Praveze karta Vymena (ICE), by mala pracovat aj v prijimacoch s Cryptoworks citackou! Prinajhorsom aktualizovat firmware v prijimaci.
command
07.03.13,12:00
On napisal ze kupil novu kartu co ked kupil kartu HD irdeto a nie vymenu ice? Kedze mu predavac povedal ze ju staci dat do prijimaca tak to vobec nevypada na kartu vymena(ice) nakolko na to aby karta vymena ice isla musi sa prihlasit do rozhrania zakaznicka zona na ich stranke a odskrtnut ktoru kartu chce vymenit za tu ice vymena a az potom mu ta karta pojde. Kolko stala karta? Aky mas prijimac?
erik555
07.03.13,13:18
tak to je o tom, ze ani jasne nenapisal, aka je to karta :D kedze mal staru Skylink CryptoWorks (aspon sa domnievam, pretoze mohol mat aj CSlink Cryptoworks, na ktorej stale bezi zaklad, ale uz nie platene baliky), tak ju mohol vymenit a to za Skylink Vymena. Ked sa clovek nevie poriadne a zrozumitelne vyjadrit a hlada pomoc, tak to mozeme dokola klast otazky a mozno sa ani nebudeme rozumiet. Potom asi jednoduchsie bolo zavolat (alebo osobne) do tej predajne, ze ma ten a ten problem, ked mu oni sami povedali, ze staci kartu strcit :D
Stefan2005
07.03.13,14:04
...Potom asi jednoduchsie bolo zavolat (alebo osobne) do tej predajne, ze ma ten a ten problem, ked mu oni sami povedali, ze staci kartu strcit :D

... prípadne otočiť
erik555
07.03.13,14:08
... prípadne otočiť
pisal, ze na nej ma zakl. balik...
Stefan2005
07.03.13,14:54
pisal, ze na nej ma zakl. balik...

... karta možno vložiť opačne (zadnou stranou dopredu, hornou časťou dole) bez ohľadu na to, aký balík je na nej ;)
erik555
07.03.13,15:00
... karta možno vložiť opačne (zadnou stranou dopredu, hornou časťou dole) bez ohľadu na to, aký balík je na nej ;)
ale hadam cip na karte bude snimany iba pri jednom sposobe vlozenia ;) inak sa ti kodovane stanice v zakl. baliku tiez neobjavia na obrazovke. takze z toho vyplyva, ze ju ma vlozenu spravne a hadam aj tu staru mal :D