focus3ccd
07.03.13,07:11
Ahojte, o ebay je tu toho strasne vela, precital som kopu clankoov, ale nikde som nenasiel cloveka, ktory si realne kupil zaruku a vyuzil.

Jedna sa mi o nakup v ramci EU.
Reklamaciu mimo EU si neviem predstavit....

Dakujem
dalid
07.03.13,11:43
Myslim, ze na ebay nikto neriesi zaruku... Kupoval som digitalnu zrkadlovku za niekolko stoviek € - predajca mi poslal kompletne balenie aj s potvrdenym zarucnym listom. Len v pripade reklamacie, by som ju musel poselat do Svajciarska. Mozno som mal stastie... Nakupuj hlavne od obchodnikov k vysokym hodnotenim a oznacenych ako Top Rated Seller.

Co to vlastne chces tak hodnotne kupit, ked ti ide o zaruku?
focus3ccd
07.03.13,14:17
nieco taketo.....
http://www.ebay.co.uk/itm/New-Panasonic-Lumix-DMC-GH2-Digital-Camera-With-14-140mm-Lens-1-Year-Warranty-/121041338403?pt=UK_CamerasPhoto_DigitalCameras_Dig italCameras_JN&hash=item1c2ea04023
ale nikoho nemozem zohnat so skusenostami so zarukou, tak sa asi na to vyprdnem... U nas sa GH2 uz akosi neda zohnat....
Asi priplatim a kupim GH3, co uz...... Je to delo, ale aj cenovo.....

btw. to je len priklad, to je prave z Honkongu a tam by som musel platit clo i dan...
vulxy
07.03.13,14:25
fuha to je dost penazi...to by som sa neodvazil....inac mne posielaju riflovenohavice z USA uz od aprila2012....ked som to reklamoval u USPS tak vraj sa stopa skoncila na Jamajke :D uz som ich oplakal ....
focus3ccd
08.03.13,04:56
No to je pekny humor s tou jamajkou.

Je to dost, este je moznost skusit kupit len telo, bud nove alebo vydrazit, ale samotny objektiv u nas by cenu zase navysil.... Musim to este poratat....