matuskom
07.03.13,11:12
asi mesiac mam problemy s lavym ramenom, ktore som si poranil vo fitku. rameno s prestavkami bolelo a neskro mi vnom aj praskalo tak som siel na MRI s takymto vysledkom:
Lézia predného labra vkombinácii s léziou chrupavky glenoidu, v.s. "GLAD" lézia.
Parciálna lézia intervalu rotátorov.
Diskrétne známky tendinopatie m.supraspinatus.
Incip. známky artrózy AC kĺbu.
samozrejme necvicim, ani s ramenom nic nerobim, rameno neboli. prosim vas o rady ako liecit, ci je potrebna aj operacia ? za odpovede vopred dakujem
lujza.j
07.03.13,10:17
Lekar....co odporučil.....musel ti niečo povedat....
matuskom
07.03.13,11:47
vysledky som dostal este len dnes, v sobotu s tym idem k lekarovi..no pred asi dvoma tyzdnami som bol aj u doktora kt. mi to pozrel, vravel ze to nic hrozne nebude, ale mr ukazala nieco ine.som z toho celkom vylakany, bojim sa ze si dlho dlho nezamakam, a ci este niekedy vobec..
lujza.j
07.03.13,11:59
vysledky som dostal este len dnes, v sobotu s tym idem k lekarovi..no pred asi dvoma tyzdnami som bol aj u doktora kt. mi to pozrel, vravel ze to nic hrozne nebude, ale mr ukazala nieco ine.som z toho celkom vylakany, bojim sa ze si dlho dlho nezamakam, a ci este niekedy vobec..
No pokafrane rameno,je blba vec....a pre dalsie cvicenie obmedzujuce....treba sa v najhorsom pohravat aj s takou myslienkou,aj ked cvicenci tvojho typu to znasaju tazko,ze by uz nemohli cvičit....mam kolegu.....vyklbene,dost zle to bolo....je rad ze nie je PN a moze vykonavat svoju pracu.....
vyčkaj do soboty....mozno to nebude take zle.....ale rameno si uz bude urcite pamatať...
matuskom
07.03.13,12:35
samozrejme ze stym pocitam, ale verim ze to nebude az tak zle...rozhodne si pockam, co mi povie doktor, ale mam 21 rokov a to telo sa este lahsie regeneruje, co som zistil aj pri inych zraneniach, aj ked je jasne ze neboli az tak vazne.
Jurivo
08.03.13,08:24
Treba počkať na záver lekára a potom podľa toho môžete vyskúšať Dornovu metódu a SM systém.