vaness010
07.03.13,21:35
Ahojte,akurat lezim chora v posteli a spomenula som si ze zajtra je den zien. Myslite ze mam dat nieco mame ked mam 12 rokov?
buchač
07.03.13,20:44
Ahojte,akurat lezim chora v posteli a spomenula som si ze zajtra je den zien. Myslite ze mam dat nieco mame ked mam 12 rokov?
Vaneska ....

Ty si chorá .... takže pre mamku bude asi ten najkrajší darček , ak sa čím skôr vyzdravieš ....;)

Ale môžeš požiadať otca , aby kúpil nejaký kvietok pre Teba a Ty následne mame dáš ....darček určite nie je nutný ...
pepsikova
07.03.13,20:51
...áno, moja, svojej mame daj ráno veľkú pusu, poďakuj za raňajky,popraj jej krásny deň a rob to celý rok...tvoja mama bude pyšná na svoju dcéru a to bude každé ráno ten najkrajší dar, čo mama môže dostať...
lapejko
07.03.13,20:53
my sme v týchto rokoch vyrábali rôzne darčeky, hlavne nápady z výtvarnej výchovy:rolleyes:
misoft
07.03.13,22:12
Ahojte,akurat lezim chora v posteli a spomenula som si ze zajtra je den zien. Myslite ze mam dat nieco mame ked mam 12 rokov?
No bolo by to pre mamku potešujúce. Fotrík nech sa po vačku buchne a kúpi za teba, veď aj on by niečo mal ......
kopretinka
07.03.13,22:17
a čo je nové so psom?
verads
07.03.13,23:36
Ty si zlatá, už len to , že ta to vôbec napadlo. Uzdrav sa čím skôr, a myslím si , že stači aj jedno objatie.