Liptovčanka
10.03.13,19:52
Chcela by som poprosiť o radu.Mám HP ešte v záruke a neviem či je možné reklamovať,alebo je to len nejakým nastavením takú vec, že niekedy sa mi stáva,že v hornej časti,alebo v strednej časti,niekedy od hornej časti až do polovice obrazovky mi vodorovne preblikujú,ako po riadkoch biele pásiky.Niekedy je len jeden,niekedy sú v rôznych vzdialenostiach viaceré.Niekedy sa až celá polovica obrazovky od hora nadol pohybuje v sekundových intervaloch. Niekedy sa to nestane za 3 týždne,niekedy,je to cca každý tretí deň.Raz som sa pýtala kolegyninho manžela,lebo ja sa v tom vôbec nevyznám,a ten mi povedal,že mám asi zle nastavenú frekvenciu. Viete mi poradiť,čo by som s tým mala robiť a ako postupovať? Ak to stačí nastaviť,mala by som jedného kamaráta,ktorý by mi nastavenie vedel zabezpečiť.Ak je to nejaká vada výrobku,mám to ísť zaniesť reklamovať? Dakujem za odpoved...
Vlado40
10.03.13,19:05
Je to NTB alebo monitor to HP?Skús preinštalovať ovládač pre grafiku ,ak sa to nezmení reklamovať.Pri žiadnom nastavení nesmú blikať biele pásiky.To sa môže stať iba ak ide monitor a chybný kábel alebo grafiku.Ak je to NTB chybný displej alebo grafika.
1a4ter
11.03.13,12:17
HP mávajú často problém s grafickými čipmi. Pokiaľ je možnosť, treba to poslať na reklamáciu. Mohla by byť chyba ešte na displeji, ale taktiež to podlieha reklamácii. Ak si pripichneš ešte externý monitor a pásiky budú behať aj na ňom je to grafickým čipom. Ak to na monitory robiť nebude, je to displej. Ak ti to začne preblikovať, všimni si či ti chladič notebooku nehučí viac. Znamenalo by to, že sa notebook prehrieva a častým prehrievaním sa ti stane, že jedného dňa obrazovka nenabehne už vôbec. Vitajte vo svete HP. Určite to reklamuj a pre budúcnosť - nekupuj si už HP :)
enzo2k
24.03.13,22:34
este by som chcel dolozit, ze ak aj externy vystup je v poriadku stale to moze byt grafika kedze ta ma vystup na interne aj externe, mal som uz pripad pri hp kde interna nesla a externa ano a bola to grafika.taktiez odporucam hp nekupovat
Liptovčanka
03.06.13,19:02
Je to notebook.Ospravedlňujem sa za dlhú nečinnosť,ale wifinu zyxell som mala 2x po sebe v reklamácii-tiež som natrafila na super kus.
Liptovčanka
03.06.13,19:07
Kamarátka mi tvrdila že HP je dobrá značka.Aby som pozerala tú.Ked budem kupovať notebook niekedy v budúcnosti,na ktoré značky sa mám zamerať,ak mi môžete poradiť? Dakujem. 2x po sebe som mala v reklamácii wifinu zyxell,tak som bola mimo.Tiež som vymákla kus...