martin0
15.03.13,12:12
Dobry den chcem sa opytat ako sa odvolat voci vypovedi ktoru mi dal zamestnavatel z dovodu hrubeho porusenia pracovnej discipliny ? Nemal na to dovod pretoze predchadzajuce problemy som nemal. On si vymyslel ze koli telefonu ale dokaz doteraz nemam. dakujem za odpoved
migelovci
28.03.13,10:58
Xanti
28.03.13,11:14
Dobry den chcem sa opytat ako sa odvolat voci vypovedi ktoru mi dal zamestnavatel z dovodu hrubeho porusenia pracovnej discipliny ? Nemal na to dovod pretoze predchadzajuce problemy som nemal. On si vymyslel ze koli telefonu ale dokaz doteraz nemam. dakujem za odpovedVezmi tú výpoved a chod za prvým právnikom, ktorého nájdeš. A zrušenie výpovede môže urobiť len súd, ak zamestnávateľ neberrie nič v úvahu.
martin0
28.03.13,12:24
Vdaka za radu uz som to tak spravil a dufam ze to dopadne dobre ze nebudem musiet behat dlho po sudoch.
Xanti
28.03.13,12:26
Vdaka za radu uz som to tak spravil a dufam ze to dopadne dobre ze nebudem musiet behat dlho po sudoch.
No uvidíš aj dlhšie to môže trvať. Ale ak bude výpoved neplatná tak Ti zamestnávateľ bude musieť zaplatiť mzdu za tie mesiace čo nebudeš pri nemu robiť. A chod sa včas zaevidovať na UP.
martin0
28.03.13,12:30
Vsetko som urobil pravnik mi povedal to iste. Dufam ze sa ten akoze sef uvedomi a zacne platit chalanov co ostali v tej firme na cas. A ja dufam ze si najdem normalnu prcu kde nebudem musiet riesit taketo veci.