MaximGGG
18.03.13,18:11
Zdravím, mám problém s Digi TV, nejde mi totiž nájsť žiaden kanál na frekvencii 12563 (H) 27500 3/4, na ktorej vysielajú najmä kanáli M1, M2 či Nóta TV, ostatné kanáli mi idú v pohode, české aj slovenské a tiež signál je tam celkom dobrý tak asi sila 75% a kvalita 70%.... len na spomínanej frekvencii sila aj kvalita signálu výrazne skáču, až k nule, potom 80%, potom zase nula, a v konečnom dôsledku mi na tejto frekvencii nechce nájsť žiaden program.. čím to môže byť?? mám Humax digi II
Fero11
18.03.13,19:28
a ostatne s tohto TP ti idu ? (animax, dysney ..)
Ak ti skace 80% -0% tak signal tam nemas, len zaujmave je, ze na osatnych TP signal mas.
digi su moc moc neprijemny.
Minule som sa docital, ze svoj FW osekali tak, ze sa neda s boxom nic robit, myslilm, ze ani usporiadanie kanalov sa neda a o skenovyni ani nehovorim, je to proste des a hroza
MaximGGG
19.03.13,03:43
a ostatne s tohto TP ti idu ? (animax, dysney ..)
Ak ti skace 80% -0% tak signal tam nemas, len zaujmave je, ze na osatnych TP signal mas.
digi su moc moc neprijemny.
Minule som sa docital, ze svoj FW osekali tak, ze sa neda s boxom nic robit, myslilm, ze ani usporiadanie kanalov sa neda a o skenovyni ani nehovorim, je to proste des a hroza

No nakoniec som zistil že mi nešlo asi 12 kanálov dokopy, všetky na tom istom TP... na ostatných mi išlo všetko v pohode... neviem kde bola chyba ale celé som to poodpájal, znovu pozapájal a teraz to ide, tak neviem či je to len dočasné alebo som to vyriešil na stálo..
misoft
19.03.13,17:02
Asi je problém s transpondérom uvedenej frekvencie (keďže nejdú programy z uvedenej frekvencie).
MaximGGG
20.03.13,20:19
tak prešla jedna noc a už opäť mi to nejde, asi bude chyba v zariadení.. toto teda bez technika asi nevyriešim že?, ach...
Taserda
21.03.13,13:57
Vezmi prijímač k susedovi čo má digi a skús uňho alebo jeho u teba.
MaximGGG
22.03.13,09:52
Dobre, skúsil som teda doniesť druhý prijímač a na tom to ide všetko v pohode takže v nasmerovaní antény a ani v kábli chyba nebola... ďalej som však zistil, keď som znovu zapojil môj príjímač, tak chvíľku to išlo aj na mojom všetko ale po 20 minútach znovu začal upadať signál na frekvencii 12563.. tak som to znovu rozpojil, pošpáral som trošku ihlou v LNB/IN konektore prijímača (že ak by tam bola oxidácia) a znovu zapojil a hodinku to zase išlo.. takže chyba bude v tom konektore zrejme... takže technikovi sa už asi nevyhnem...