dadasv
22.03.13,10:40
Dobrý deň,
potrebujem poradiť v neštandartnej situácii:
Zamestnankyňa bola v decembri chorá, ale napriek tomu nastúpila do práce, (po víkende sa lepšie cítila), riadne pracovala a ani nám neoznámila, že jej doktorka vypísala PN. Pracovala z dôvodu zlej finančnej situácie (PN by jej veľmi znížila príjem v čase Vianoc). Ak má totiž odpracovaný celý mesiac dostáva aj mimoriadnu odmenu... Nevedela ale, že doktorka poslala PN do sociálnej poisťovni. Teraz nám ako zamestnávateľovi volali zo sociálnej, že musím opraviť mesačný výkaz a dať jej dobu PN ako vylučiteľnú. Ale ako to mám spraviť? U nás riadne pracovala, žiadnu PN mi neodovzdala ani nenahlásila. Dostala mzdu, odviedli sme za ňu odvody aj dane... Sociálna poisťovňa má problém v tom, že vo februári znovu nastúpila na PN, teraz už aj naozaj, táto trvala viac ako 10 dní a ak jej december nebudú počítať ako celý odpracovaný, nemala by odpracovaných 90 dní a keďže predtým bola zamestnaná len na polovičný úväzok, rátala by sa jej PN z predchádzajúceho PP a bola by podstatne nižšia. Stretli sta sa niekto s takýmto prípadom? Už aj v minulosti sme mali zamestnancov, ktorí počas PN si nahlásili radšej dovolenku aby neprišli o peniaze a nikdy SP nežiadala z toho dôvodu opravovať mesačný výkaz. Nie je to na dobrovoľnosti zamestnanca, či si počas PN nahlási dovolenku, aby mal odpracovaný plný mesiac alebo či bude pracovať, keď sa cíti schopní práce?
Ďakujem za odpoveď. Neviem totiž ako by som mala výkaz opraviť? Opraviť pásku a napísať jej PN aj keď pracovala a ja ani nemám žiaden doklad, ktorý by PN potvrdzoval?
veronikasad
22.03.13,09:43
Ak zamestnankyňa počas PN-ky pracovala, nedoporučujem opravovať mesačný výkaz. Nech si vybaví storno PN-ky u svojho ošetrujúceho lekára. Okrem začiatku PN má aj ukončenie ? Čo urobila s PN-kou - poslala ju do SP sama ?
mmeennoo
22.03.13,12:54
Jednoznačne storno PN-ky u lekára, veď predsa práceneschpnosť znamená NESCHOPNOSŤ PRACOVAŤ!!!!!!!!!!!
dadasv
02.04.13,10:08
Mali sme kontrolu, tak som čakala, ako dopadne, preto odpovedám až teraz.
Lekárka jej PN nechce stornovať, bojí sa, že by to brali ako podvod.... PN zamestnankyňa neodovzdala nikde, ani zamestnávateľovi. (Vraj ju zahodila) Sociálnej poisťovni ju poslala lekárka... Zo sociálnej poisťovni nám robili teraz kontrolu, a tie dni vylúčili a opravili mesačný výkaz... Najprv nám pracovníčka na kontrole povedala, že máme dať žiadosť o storno PN ale potom povedala, že sa to stornovať nedá. Keďže mala pracovníčka mzdu cca 1200 €, tak nám vyčíslili preplatok cca 11 € na nemocenskom poistení... Nevieme ako máme postupovať ďalej. Pracovníčka sociálnej poisťovni mi najprv povedala, že máme dať čestné prehlásenie, že pracovala a že to bude v poriadku. Keď ale zistila, že bude mať zamestnankyňa vyššiu PN tak povedala, že sa s tým nič nedá robiť a oni tých odpracovaných 10 dní neuznajú a vylúčia... Kontrolórka nám tiež najprv povedala, že máme dať žiadosť o storno PN s odôvodnením, že pracovníčka pracovala, a potom keď to chcela odsúhlasiť ako správne, nám volala, že jej nadriadení povedali, že tú PN musí vylúčiť.... Potom sme si uvedomili, že sa nejedná len o PN ale keďže pracovníčka nastúpila na materskú, lebo porodila predčasne, tak jej tých 10 dní ovplyvňuje podstatne aj materskú, lebo jej 2 dni chýbajú do odpracovania 90 dní - ak jej 10 dní vylúčia. A preto vznikol celý tento problém. Dá sa proti tomu brániť, alebo sa nedá nič robiť? Ďakujem za odpoveď.



Ak zamestnankyňa počas PN-ky pracovala, nedoporučujem opravovať mesačný výkaz. Nech si vybaví storno PN-ky u svojho ošetrujúceho lekára. Okrem začiatku PN má aj ukončenie ? Čo urobila s PN-kou - poslala ju do SP sama ?