helka2342
22.03.13,19:04
:(
DanielaSL
22.03.13,18:07
Tak sa asi treba pýtať lekárov....
helka2342
23.03.13,07:28
dakujem ,to viem aj ja už dva roky s tym chodim k nasmu lekarovi ktory ma krmi LYRIKOU ktora je navykova a NEPOMHLA NIč,na žiadne vyšetrenie ma nedoporučil za tie dva roky,anoha mi trpne uz aj od kolena,CHODIM TERAZ K DRUHEMU,KTORY POVEDAL žE JE POZDE...
helka2342
23.03.13,07:48
...chodim s tym k nasmu neurol.ktory ma krmi už 2 roky LYRIKOU,jedna lekarnička mi poradila v iom meste ineho dr.ku ktoremu chodim teraz 3 tyždne a skuša ma liečit influziami,plyovymi injekciami reboxom ,novalgin,kortikoidy...a eše iné a magetom,povedal že je to važne a pravdepodobne mi tlačí platnička na nervi...ale už je dost pozde po dvoch rokoch...mam 39 r male 5 r dieta ,bojim sa strašne že my hrozi dalsia operacia,teraz platničky,nesmiem sediet zohynat sa a ani cvičit,zvykla som sa byciklovat,mam za sebou 3 cisarske 2 bedrove operacie a dalšej sa už príšerne bojim,ved pri poslednej oper.vymeny bedroveho klbu sa my poškodili nervy až tak že som necitila prsty vobec a som s nimi nehybala,po rehabilitacii sa to zlepšilo hybat s nimi viem ale neskutočne mi trpne chodidlo...a tam je moj problem moj koniec...
adabada
24.03.13,14:50
Ak môžem poradiť,ak tŕpne noha,alebo ruka,skoro vždy je na príčine pritlačený nerv v oblasti chrbtice, či driekovej alebo krčnej.Odporúčam ísť na www.mckenzie.cz, prečítať, vybrať si terapeuta blízko bydliska a skúsiť túto metodiku. Mám s ňou len tie najlepšie skúsenosti.
DanielaSL
25.03.13,09:24
Helka v prvom rade dobre, že si zmenila neurológa..Lyrika sa nemá tak dlho brať....viem podľa seba. Mňa tak náš ňou ládoval..a ja som postojačky spala...zmenila som ho...a okamžite mi lekárka kázala postupne Lyriku vysadzovať. Dnes beriem lieky len príležitostne ....aj to celkom iné, šetrné k iným orgánom. Zažila si toho teda už dosť..ale bohužiaľ jednému je naložené kopcom a iný nemá nič.... Taký je život..treba sa s tým vysporiadať a naučiť sa s bolesťami žiť. Ver , že viem o čom píšem. A držím palce. Inak prečo nesmieš cvičiť? Ani cviky na chrbticu?
helka2342
26.03.13,17:16
ahoj dakujem ti za odpoved,cviky na chrbticu....to sa najblišie spytam,chodim na plynove inekcie a influzie a rebox...tak uvidim či sa stane nejaky zazrak....