mona091
24.03.13,19:49
prosim, nasla som pri venceni teraz vecer maleho civavaka, zobrala som ho so sebou, ale nemoze byt u mna doma, moj pes by ho najradsej zozral,

- nasla som ho v Kosiciach na Jantarovej ulici
- kratkosrsty civavak

kde ho mozem umiestnit aspon na noc? zajtra by som ho odniesla do utulku,ak nenajdem ine riesenie,


prosim o pomoc, dakujem
mona091
24.03.13,19:36
prosim, vie mi dakto poradit?
viktorviktor
24.03.13,19:45
skús niečo pozisťovať u mestkej polícii, niekde majú koterce a možno je už hľadaná
pepsikova
24.03.13,19:45
...skús tu: 0907 441 447

...do rána ju nejako opatri , zajtra skús prejsť trasu, kde si ju našla, možno ju niekto hľadá...a zavolaj do útulku, možno už vedia, že sa stratila čivava a majú kontakt na majiteľa
Suzanne
24.03.13,19:52
..napíšte mi prosím na Vás kontakt a celé Vaše meno..idem to zverejniť na stránke košického útulku..Vaše iniciály potrebujem ak by sa ozval majiteľ psíka
alaya1
24.03.13,19:53
mona091
24.03.13,20:32
dakujem vsetkym,

prave som sa vratila, civavka uz nasla domov, som nesmierne stastna, bola som ju odniest priamo novym docasnym - alebo ak sa nenajde majitel tak trvalym majitelom, som stastna, ze naozaj je tolko laskavych ludi, dakujem,
arizona
24.03.13,20:35
dakujem vsetkym,

prave som sa vratila, civavka uz nasla domov, som nesmierne stastna, bola som ju odniest priamo novym majitelom, som stastna, ze naozaj je tolko laskavych ludi, dakujem
novym majitelom? :eek:
Alebo povodnym,ktorym sa stratila?
Ankaa7
24.03.13,20:50
Tá čivava určite niekomu patrí, takže treba vyvesiť inzeráty, kontaktovať útulok aj asanačku (kontakty - www.adoptuj.psiadusa.sk) a prípadne pozrieť zajtra u veterinára či nemá čip... A nie hneď ju niekomu len tak darovať...
mona091
24.03.13,21:16
teraz vecer som bola aj s veterinarom, pozrel, dufali sme, ze ma cip, ale zial, nema, inzeraty sme uz rozhodili, zajtra ideme rozlepit plagaty, asanacka ma kontakt, no mam obavy, ze asi sa jeho majitel nenajde, ked som vonku skusala hladat jeho majitela, v domneni, ze psik len odbehol, tak mi jeden psickar povedal, ze uz tri dni videl toho psika pobehovat sem a tam, bez pana :mee:,

stasne zlaty bol ten psik, prikladam fotku, keby nahodou
buchač
24.03.13,21:20
prosim, nasla som pri venceni teraz vecer maleho civavaka, zobrala som ho so sebou, ale nemoze byt u mna doma, moj pes by ho najradsej zozral,
- nasla som ho v Kosiciach na Jantarovej ulici
- kratkosrsty civavak
kde ho mozem umiestnit aspon na noc? zajtra by som ho odniesla do utulku,ak nenajdem ine riesenie,
prosim o pomoc, dakujem

mona091
Poraďák
Členom od: 17.10.07
Miesto: krompachy


...dlhá to prechádzka ............50 km .....
mona091
24.03.13,21:24
vela veci sa zmenilo od 2007,

a az sa stretneme, priznam sa k mojmu konaniu v danom case, ked som nevedela, co je to za stranku
buchač
24.03.13,21:39
na Jantarovej ulici


sa stretneme
...hehehe......a kedy ???
Poznám jak vlastné topánky hentú oblasť ......na Juhu som vyrastal ...niekedy v tej oblasti boli len rodinné domy ....:rolleyes:
mona091
24.03.13,21:40
na stretku, tesim sa
buchač
24.03.13,22:02
na stretku, tesim sa
...neteš ....
arizona
25.03.13,06:36
teraz vecer som bola aj s veterinarom, pozrel, dufali sme, ze ma cip, ale zial, nema, inzeraty sme uz rozhodili, zajtra ideme rozlepit plagaty, asanacka ma kontakt, no mam obavy, ze asi sa jeho majitel nenajde, ked som vonku skusala hladat jeho majitela, v domneni, ze psik len odbehol, tak mi jeden psickar povedal, ze uz tri dni videl toho psika pobehovat sem a tam, bez pana :mee:,

stasne zlaty bol ten psik, prikladam fotku, keby nahodou
Ak psika niekto vyhodil na ulicu, je super, ze bude mat novy dpmov.
Ale je aj mozne, ze psika niekto hlada a ze svojim majitelom chyba.

Nam sa davnejsie stalo, ze nasa fena sa harala. Vyse dvoch tyzdnov nam sedel pred dverami bytu / na 9.posch./ maly jazvecik. Asi sa zalubil,nepohol sa od dveri ani na krok, ani cez den,ani v noci. Ked sme sli nasu havinu vyvencit, cupkal vzdy za nami. Ked sme ho aj nechali za dverami cinziaku, zachvilu bol naspat.
Nastastie sa synovi podarilo najst majitela,prisli si ho vziat,povedali, ze uz sa zo psikom po takej dlhej dobe rozlucili...ze to sa este nikdy nestalo,aby usiel a to este na taku dlhu dobu. Bol to tiez cinziakovy,gaucovy maznak...
Pri prvej prechadzke im zase usiel k nam. Ale uz vedeli, kde ho maju hladat. Ked sa fena doharala, odvtedy sme ho nevideli...
Ak je tato civava pes, je tiez mozne, ze zacitil haravu fenu a preto usiel.

Ked sa niekomu strati pes, v prvom rade sa pyta u veterinarov ,v utulkoch a karantennych staniciach.
Takze tam skus nechat na seba kontakt...
mona091
25.03.13,06:50
este raz dakujem za pomoc, najradsej by som bola, ak by psik nasiel svojho majitela, doplnim dnes este vsade kde sa da inzerat, ale sucasne som rada, ze ho novi, snad len docasni maiitelia, s laskou prichylili



cast II: pobehala som veteriny, potelefonovala utulky, nikto sa nezhanal po psikovi, no dozvedela som sa, ze asi pred tyzdnom bol videny civko v osarpanej prepravke pohodeny pri blokoch v lokalite, kde som ho nasla, smutne,

nastastie, uz je v dobrych rukach