beedo
29.03.13,17:40
Nenasiel som kde by som mohol tuto temu zaradit, tak skusim tu.Mam problem s mojim mobilom HTC Desire X. Ked idem do menu, napriklad aktivujem kalkulacku a potom sa dotknem pre navrat na zakladnu obrazovku ( ikonka domceka) tak mu to trochu dlhsie trva kym zareaguje a vyhodi mi upozornenie " nacitava sa" a az potom sa vrati na zakladnu obrazovku. Trochu ma to znervoznuje, lebo kamaratove HTC to nerobi. reaguje dost rychlo. oproti mojmu. Tak isto pri pisani smsky, ked ju odoslem a dam navrat na zakladnu obrazovku po doruceni mi pride informativna sms "dorucena" len neviem preco ked ju dam "zrusit" tu informativnu sms tam ma to prehodi na smsky a otvori mi to poslednu odoslanu sms. Co si vsak neprajem, tak neviem preco to otvara sms. Toto mi robi aj ked mi pride vypis o vyske kreditu po odoslani. Trochu nelogicke pre mna je tiez, po odoslani smsky niekomu koho mam v zozname, dajme tomu pod menom Peter. Odoslem mu smsku, pride mi informativna sms o doruceni, ale tam uz nie je napisane Prijate: Peter ale je napisane Prijate: 090.... uz nenapise jeho meno ale jeho tel cislo a to napriek tomu ze jeho tel. cislo mam v zozname ulozene pod menom. Tiez ked si otvorim menu vyberem naprilkad kalkulacku, vyratam... chcem sa vratit do menu, tuknem na sipku pre navrat a vrati ma to zasa na zakladnu obrazovku a nie o krok spät cize do menu. Co sa s tim vsetkym da robit? Pritom nemam toho vela postahovane s marketu, len jednu hru, kalkulacku a avast. Ak by mi niekto vedel poradit pripadne stranku kde sa o tom dozviem viac budem vdacny. Bohuzial v manuali som to nenasiel a to napriek tomu za som prestudoval vsetkych 189 stran
Dakujem
erik555
29.03.13,16:57
buchač
29.03.13,17:08
Skús totálny reset ...tzv. na tvrdo ...
Vypnúť , vybrať batériu ... po chvíli dať nazad ...

Mám inú mašinku ( HD2 ) , ale občas mašina zamrzne , pomôže iba takýto postup...
beedo
29.03.13,18:36
Este mi to robi problem pri pisani sms, ked je dlha konvertuje ju na multimedialnu. Len teraz mi ju nechce odoslat a nedavno ju este bez problemov odoslalo :(