profitechnik1
01.04.13,07:01
Dobrý deň. Viem že tu už bolo viac diskusií o bytových mravcoch farao, ale nenašiel som nikde nejaký účinný prostriedok na ich komplet vyhubenie. vyguglil som si nejaký prípravok FARAO FORTE, ale nenašiel som kde ho dostať kúpiť, príp. iný učinný prostriedok. Určite to bude zaujímať aj viacerých.Díky
arizona
01.04.13,05:46
Ako si uz cital v ostatnych temach o mravcoch http://www.porada.sk/search.php?searchid=439803 ,
ze mravcov sa uplne zbavit neda. Ani tych v zahrade,ani tych cinziakovych-faraonov.
Ak byvas v cinziaku,pomoze casta deratizacia vsetkych bytov a priestorov sucastne a opakovane, dodrziavanie prisnej cistoty v kuchyni,aby nezostala ani omrvinka potravy v kuchyni a pod.
​Na cas mas pokoj, po case tie potvory pridu zas...
Prostriedkov ludia vyskusali viacero , kazdemu na cas pomaha nieco ine, vyskusaj...
profitechnik1
01.04.13,07:42
Diki, to viem, ale mna teaz zaujíma tento konkrétny prostriedok a nemožem ho najst.vyskušal som už kadečo, tak hladám dalej
Ajk&
01.04.13,08:15
Sú to sfine a ak bývaš v činžiaku, najlepšie je ak všetci v jeden deň urobíte deratizáciu, pretože ak niekkto neurobí, zalezú k nemu a po odoznení prípravku sa rozlezú zasa.
vulxy
01.04.13,08:16
neviem ci to boly faraomravce ale jednu dobu ma strasne otravovaly,bolo ich snad milion to asi 10-12 rokov, ale poradily mi nechat na kuchinskej doske(alebo tam kde najviac snoria) trosku suroveho vajicka alebo aj prazenicu ....specialne tie moje mravce spolu so mnou oblubovaly knedlik s vajickom....no a okolo namalovat kriedou kruh(ta krieda proti mravcom sa da kupit v drogerii a v funguje tak ze sa im to nalepi na pazury a oni si to dotiahnu domov a tam vsetko otravia),po asi tyzdni a ani potom som mravca nevidel u mna v kuchyni....fakt to zabralo.predtym som vycaloval par stoviek korun na rozne spreje a prasky....
BXLmiami
29.06.16,10:20
Poradte sa s hygienou.
misoft
29.06.16,11:24
:D Za tri roky možno i pyramídu postavili......
vicktor
30.06.16,11:44
dezinsekcia
(insect = hmyz, rat = potkan)
willma
30.06.16,12:08
no čo, aj majster tesár sa občas utne :D
misoft
30.06.16,14:13
Ak pyramída stojí - tak sa neuťal :D:D:D