timo159
02.04.13,18:45
Viete mi prosim Vás niekto poradiť ohľadom tejto témy? Mam 22r a 163cm, čo je na muža málo, viem že už možno mám uzavreté tzv. rastové štrbiny, ale čítal som že muž môže rásť až do 25 roku života, ako mam vedieť či sa preto nedá ešte niečo urobiť? Nie je tu náhodou niekto, kto mal podobny problem a podstúpil nejaké vyšetrenie? Kto by mi poradil čo mám robiť? Kto sa v tom vyzná... Ďakujem
mattto
02.04.13,16:54
navštív endokrinológa

výšku moc nerieš, teš sa, že si zdravý, koľko chorých ľudí by chcelo mať tvoje "problémy" :D
wagner
02.04.13,20:44
Viete mi prosim Vás niekto poradiť ohľadom tejto témy? Mam 22r a 163cm, čo je na muža málo, viem že už možno mám uzavreté tzv. rastové štrbiny, ale čítal som že muž môže rásť až do 25 roku života, ako mam vedieť či sa preto nedá ešte niečo urobiť? Nie je tu náhodou niekto, kto mal podobny problem a podstúpil nejaké vyšetrenie? Kto by mi poradil čo mám robiť? Kto sa v tom vyzná... Ďakujem

Navštív lekára ako radí matto. Ale najprv sa pozri akú výšku má otec, akú matka, starí rodičia. Pokiaľ sú rodičia a starí rodičia nižšieho vzrastu, tak nečakaj, že budeš vysoký. Nemáš byť po kom. Nerieš výšku, nos topánky na vyššom opätku (cca 5cm) a trochu budeš vyšší.Dnes je veľa párov, kde je žena vyššia ako muž, tak to nerieš. Sú iné hodnoty ako výška.