mareko
03.04.13,14:47
Ahoj poraďáci. Má niekto vlastnú skúsenosť s týmto mopom? Ak áno, pridajte svoje skúsenosti, postrehy, klady (ak dáke sú) a mínusy. Ďakujem :-)
lujza.j
03.04.13,12:57
Daj obrazom....neviem kuknut som cez mobil...
mareko
03.04.13,13:14
lujza.j
03.04.13,14:54
ahá zaujímavá vecička...myslela som že nejaký iný mop....;)
ja má takýto nie je síce robotický, ale princíp rovnaký...antistatická handrička
http://hopkins.typepad.com/.a/6a00d83451db8d69e201127965bafa28a4-800wi
Anna123
03.04.13,15:57
mareko
03.04.13,20:20
Nuž hádam na takúto hovadinu by som sa nepýtala :-(
Evkake
19.04.13,11:37
Ahoj poraďáci. Má niekto vlastnú skúsenosť s týmto mopom? Ak áno, pridajte svoje skúsenosti, postrehy, klady (ak dáke sú) a mínusy. Ďakujem :-)

Viledku som objednala, je doma. Urcite to teda nie je vec, bez ktorej by som sa nezaobisla, no aj tak nelutujem jej kupu, ako nenarocna prachovka je celkom fajn. Najviac sa osvedci, podla mna, v mensich, pravidelnych miestnostiach. U nas je to v spalni, kuchyni, kupelni a na toalete. Nemame v byte ziadne prahy, bud mame priamy prechod, alebo len prechodove listy, no aj cez ne ma problem prejst, co je vsak podla mna fajn, pretoze inac by z miestnosti usla a uz sa tam nevratila, pohybuje sa uplne nahodne kym narazi do prekazky, cim zmeni smer. Na toalete ju musim zavriet, inac ujde, mame tam priamy prechod s predsienou. Zapnem ju v kupelni alebo toalete a o dve minutky vypustim. Utrie dlazbu ozaj docista, jemny prach, vlasy pozbiera dokonale. Spalnu mame malicku, len postel a dlhu komodu, pod ktoru moze vojst. Krasne vytrie prach ako pod postelou, tak aj pod komodou. Davam jej cas okolo 10 min, nasu spalnu za taky cas stiha "pobludit" uplne v pohode.

Rovnaku robotu urobim ja pravdaze podstatne rychlejsie, no ona to vie dobre urobit aj sama a je rozhodne fajn nechat nejaku (aj ked nenarocnu) pracu aj na niekoho ineho ...
lujza.j
19.04.13,11:44
no ja som myslela iny mop od Viledy....a hovadina...hmm....ako myslis...urobi to iste...co ta vileda,
Anna123
19.04.13,19:24
Evkake - máš ju už dlho? Moja vileda sa prestala pohybovať, keď ju zapnem len sa točí na jednom mieste. Nevieš mi prosím ťa poradiť čo s tým? Ďakujem.
Evkake
20.04.13,07:05
Evkake - máš ju už dlho? Moja vileda sa prestala pohybovať, keď ju zapnem len sa točí na jednom mieste. Nevieš mi prosím ťa poradiť čo s tým? Ďakujem.

Ahoj Anka,


nie som zrovna technicky typ, ale pozrela som ako funguje a zda sa byt princip uplne jednoduchy. Po zapnuti sa tocia kolieska a pomaly sa toci aj zakladna, na ktorej su upevnene. Ked sa dotknes kolieska, pokusis sa ho akoby zastavit, tak sa zakladna prudsie otoci-trhne. Ak by bol mop na zemi, tak by zmenil smer. Teda by som si ju zapla v ruke a pozrela, ci sa obe kolieska aj zakladna tocia ako maju, ci reaguje trhnutim na dotyk koliesok (samozrejme len jemnucko sa kolieska dotkut). Skontrolovala by som, ci nie su kolieska zablokovane, ci tam nemas namotanu nejaku snurku alebo vlasy, co by branilo pohybu. V navode je presny postup cistenia koliesok, cele je mozne to vybrat, ja som to vsak este nerobila. Pozri, ci nie je nieco vylomene, poskodene (ale to si uz istotne pozrela). Ja by som najskor predpokladala problem v kolieskach. Inac neviem, potom uz len reklamacia, snad to bude len nejaka malickost a poriesite ju doma. Anka, ak mas akekolvek otazky, pokojne sa pytaj, ak mozem pomoct, rada pomozem.
Anna123
20.04.13,20:00
Evkaka - ďakujem, vileda je čistá, ja som si najskôr myslela, že ju treba dobiť, ale ani to nepomohlo, po zapnutí sa len dookola točí a vydáva zvláštny zvuk, a je takmer nová, asi ju budem musieť reklamovať.