karolinka85
04.04.13,11:51
Prajem Vám pekný deň. Chcela by som sa informovať ohľadne toho, či by niekto nevedel poradiť, ohľadne toho, že čo môže spôsobovať trpnúcu nohu. Vykonávam sedavú prácu, ale to už skoro 10 rokov. Cez deň som vždy v pohyde, takže nesedím sústavne celý deň. Lenže teraz, už druhý deň v suke mi trpne ľavá noha. Hoci ako ju môžem masírovať, vymeniť topánku, nechce to prestať. Teraz neviem že čo by som mala robiť. Podľa kolegov by to mohla byť aj chrbtica... Za Vašu radu Vám vopred ďakujem. :)
Tweety
04.04.13,09:54
Chrbtica, málo minerálov v tele ale môže to byť aj cievne ochorenie... treba vyhľadať lekára.
ewita888
04.04.13,09:55
Môže to byť vysunutá platnička, tlačiaca na nerv..
mattto
04.04.13,10:07
"Teraz neviem že čo by som mala robiť." Mám taký bláznivý nápad, čo keby si išla k lekárovi? :D Určovať diagnózu a následnú liečbu na základe diskusie na internete? Choď k lekárovi, on ťa vyšetrí
alabut
05.04.13,19:20
Skus si dat pod zadok a za chrbat poriadne tucne vankuse, hlavne, aby si necitila hranu stolicky alebo kresla. :-)
kaivorus
18.04.13,19:56
Môže to byť aj v lymfe /clostrídie, plasmódie, trichophytomy, penicília, microspóra,../
môžu to byť žily na nohách,
aj chrbtica,
aj nervy
korela
18.04.13,22:53
Skus si dat pod zadok a za chrbat poriadne tucne vankuse, hlavne, aby si necitila hranu stolicky alebo kresla. :-)
Musím uznať, tiež je to možné. Ak sedí v priehlbine, tak sa tlačia žily.