milosk
07.04.13,00:09
Ahojte poradaci,
chcem sa spytat, ci ma niekto skusenosti s tymto produktom http://www.bezhmyzu.sk/cistenie-zaluzii-airduster.html Rucne s handrickou cistit zaluzie nie je bohvie co a toto som nasiel na nete, celkom sa mi to paci aj za rozumnu cenu, len ci to funguje ako ma. Pripadne ak ma niekto inu technicku pomocku, sem s nou.

vdaka
vitekr
07.04.13,09:23
ja som si tento AIRDUSTER priviezol z anglicka, ale vyzera uplne rovnako ako na tomto webe. Problem bol s nim trochu ten, ze na starom vysavaci skoro vobec nefungoval, cize sa neustale zastavoval. Zazracnu keficku som prihodil k dalsim nezmyslom, ktore som si priviezol, ale hned ako sme si kupili novy vysavac do noveho bytu, tak som to vytiahol a odvtedy to pouzivame pravidelne. Vrele odporucam, ale musite mat normalny vysavac. ahojte
lujza.j
07.04.13,09:45
no dobre tak na prach ano a ďalej? na ostatnú špinu aj tak umyť...takže pre mňa o ničom...nemusíme sa trápiť handrou aj ked najprv možno zotrieť, potom môžme dokončiť že si natiahneme bavlnené rukavice .....
arizona
07.04.13,11:35
Suhlasim, ze je to dalsia predrazena hlupost na trhu...
Prach mi vysaje aj bezny vysavac,a na ostatne necistoty aj tak musim zobrat mokru handru a vydrhnut rucne... :rolleyes:
misoft
07.04.13,12:44
Nezmysel z Top-Shopu z telky. 1/3 vecí z nich je zbytočná, 1/3 zase nefunguje tak, ako ukazujú, len 1/3 z nich má možno nejaký význam. A všetky sú riadne predražené (i s tým poštovným a balným to riadne preháňajú).
Len raz som naletel na "reklamu" z telky (cca pred 15 rokmi) - odvtedy sa len smejem tým, ktorí na to skočia (najmä na tie Top Shop, WS a iné "spoločnosti" a "firmy"). A keď sa vyskytne problém s výrobkom - 2/3 z nich odrazu akosi mlčia.

A keď chce mať žaluzie bez hmyzu - odstrániť príčinu zasvinenia - hmyz - namontovať sieťky na okno a nebudú vlietať do vnútra, detto nebudú žaluzie zahmyzené.
Peter.Som
05.06.13,09:08
Obyčajné čistenie mokrou handrou a vodou so saponatom sa mi najlepšie osvedčili na čistenie žalúzie (http://www.sunsystem.sk/zaluzie.html/) . Neviem preco lduia este vymyslaju s novymi vecami na trhu, tiez si myslim ze su to zbytocne vyhodene peniaze.