ivilka
07.04.13,17:16
po operacii maternice som bola na PN 4 tyzdne potom som nastupila do zamesnania no po dvoch dnoch som znova na PN s diagnozou krize, mam schvalenu kupelnu liecbu do kupelou Lucky mozem ju absolvovat a ako ak som PN??
ivka70
07.04.13,15:30
Na to sa musis spytat svojho osetrujuceho lekara.
martuli
07.04.13,15:32
Ak nie je kúpeľná liečba kontraindikovaná /teda že sa nesmie/ z dôvodu akútneho ochorenia krížov tak áno. Ale k tomu sa musí vyjadriť už spomínaný ošetrujúci lekár.
wagner
07.04.13,18:56
po operacii maternice som bola na PN 4 tyzdne potom som nastupila do zamesnania no po dvoch dnoch som znova na PN s diagnozou krize, mam schvalenu kupelnu liecbu do kupelou Lucky mozem ju absolvovat a ako ak som PN??
Kúpeľnú liečbu nemáš na PN? Lebo možnosť by bola túto PN ukončiť a dať si vypísať PN na kúpeľnú liečbu. Alebo pred tým ukončiť PN a ísť na kúpeľnú liečbu na dovolenku ak nie je na to PN.
Peggynka
07.04.13,19:05
Dorieš kríže,na kúpele môžeš mať reakciu a všetko sa ti skomplikuje.Stalo sa mi to,buď opatrná.
branislavp
07.04.13,19:49
po operacii maternice som bola na PN 4 tyzdne potom som nastupila do zamesnania no po dvoch dnoch som znova na PN s diagnozou krize, mam schvalenu kupelnu liecbu do kupelou Lucky mozem ju absolvovat a ako ak som PN??
Ja si myslím, že sa nedá ísť, keď bolia kríže až tak, že si PN, tak sotva by prospeli kúpele. Odlož si kúpele, ale predovšetkým sa poraď s lekárom a i v kúpeľoch. Poznám dlhé roky, čo je to za bolesť - kríže. Tie nemajú radi ani vodu a čo i len malé prechladnutie, alebo i prehriatie. I len obyčajná krátka sprcha vie narobiť poriadne komplikácie a na dlho.
DanielaSL
08.04.13,08:56
Napokon keď sa ide na liečenie, tak je potrebné doniesť papier od obvodného lekára, či som zdravá, nie? A ten by to mal zhodnotiť...podľa mňa neodporučí. Kamarátke sa tiež neoplatilo ísť..po troch dňoch ju manžel vozil späť. Napokon mám pocit, že chorých v kúpeľoch moc nemajú v obľube...
Peggynka
08.04.13,17:08
Pamätaj na to,že obvodný lekár nemusí dobre zhodnotiť tvoj stav po gynekologickej operácii.Ak už máš pozvánku do kúpeľov,tak tam zavolaj a presuň termín.
deane7
09.04.13,16:42
Ak sa otázka týka toho či môže byť v kúpeľoch keď je na PN tak samozrejme že áno. Moja žena bola vlani v kúpeľoch počas PN, ale kúpele mala kôli operovanej nohe po úraze na čo aj maródila.
DanielaSL
09.04.13,16:45
Ak sa otázka týka toho či môže byť v kúpeľoch keď je na PN tak samozrejme že áno. Moja žena bola vlani v kúpeľoch počas PN, ale kúpele mala kôli operovanej nohe po úraze na čo aj maródila.

Tak samozrejme, že pokiaľ má nárok po operácii v A skupine, tak ide cez PN..ale ona dostala kúpele na jednu diagnózu a teraz je na PN s inou, čo sa podľa mňa nedá....pretože dokladá v kúpeloch aktuálny zdravotný stav od všeobecného lekára.