wagner
10.04.13,17:50
Poznáte túto masť zo svišťa? http://www.murmeltier.sk/kremy/svistia-mast.htm?gclid=CJGIqLbEwLYCFURf3god3VYAHw Alebo inú. Máte ju vyskúšanú? Pomáha tak ako o nej píšu?
deane7
10.04.13,17:51
A neni svišť chránený? Nebude to s tou svišťou masťou podobné ako to je so slimačou paštétou? Namiešané 1:1? Jeden svišť - jedno prasa?
peterkos2
10.04.13,17:54
Ano,mám ju vyskúšanú a chutí približne ako pečienka z Orla skalného:D:D:D.Prepáč,nedalo mi:D
misoft
10.04.13,19:22
...alebo ako stehno z kamzíka.... :D
wagner
10.04.13,20:18
Tam je písané, že to nie je z našich svišťov. Určite ju nechcem jesť:D iba som chcela vedieť, či ste ju nevyskúšali tak, ako ju doporučujú
kopretinka
10.04.13,20:52
no ja som čítala tu na porade,že ju ľudia vychvaľovali......tak som si ju kúpila......ale zázraky to nerobí :rolleyes:
Stanislav 1975
10.04.13,20:55
ja tieto veci neuznávam- kvoli vaším požitkom zbytočne trpia zvieratká- kúpte si Voltaren... a nevymýšlajte kekeciny so svišťami...
kukučka
10.04.13,21:08
Odkedy si vegetarián?
bodliak
10.04.13,21:10
Masť zo svišťa ?
To je jak morské prasiatko. Ani morské, ani prasiatko.
Letko
11.04.13,03:29
Ja som od rodičov počul len o "borsučej masti".
kopretinka
11.04.13,06:26
Masť zo svišťa ?
To je jak morské prasiatko. Ani morské, ani prasiatko.
to ako myslíš?
tá masť sa naozaj vyrába zo svištieho tuku.Ale nie z našich svišťov,u nás sú chránení.V Rakúsku,Nemecku je ich lov povolený.
wagner
11.04.13,06:32
ja tieto veci neuznávam- kvoli vaším požitkom zbytočne trpia zvieratká- kúpte si Voltaren... a nevymýšlajte kekeciny so svišťami...
Stanko, myslím si že tých chemikálií máme už dosť, preto uvažujem o niečom na prírodnej báze - tuky, oleje a pod.
kopretinka
11.04.13,06:38
ja tieto veci neuznávam- kvoli vaším požitkom zbytočne trpia zvieratká- kúpte si Voltaren... a nevymýšlajte kekeciny so svišťami...
nie žeby som bola nejako nadšená zo zabíjania zvierat,ale jediné utrpenie svišťa je rýchla smrť zastrelením.Ty žereš hovädzinu,bravčovinu,a myslíš si,že pri chove týchto zvierat nedochádza k utrpeniu? Tie zvieratá sú týrané od narodenia až do smrti,a cesta na bitúnok a somotné zabitie je jedno velikánske utrpenie.Nájdi si nejaké video tajne natočené,na trúbe je ich plno,budeš plakať........tak nám tu nedrž kázanie a nerob sa chrumkavý
gardenia
11.04.13,07:00
Ja som sa o kréme zo svišťa dočítala na porade, kde som našla dobré referencie naň, tak som si ho objednala a môžem povedať, že mi pomáha. Či ma bolel kĺb, rameno, zápästie - natierala som si postihnuté miesto asi 3-4 dni 2-3x denne a bolesť zmizla. Občas ma zápästie bolí tak, že neudržím hrnček v ruke, po 2 dňoch je ruka v poriadku, až sa mi to nechce veriť.
Wagner, pýtaš sa na názor, tak ja túto masť vrelo odporúčam, aspoň vyskúšaj. Prajem všetkým pekný deň.
kezeso
11.04.13,07:23
Máš po starosti, produkt je dočasne nedostupný, došli svište...mimotemy

Sorry za vtip, ale svokra tiež kúpila tzv. tigriu masť a nepomohlo...https://www.google.sk/search?q=tigria+mas%C5%A5&hl=sk&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=tHVmUcDqFaSL4ASoooDYCA&ved=0CDEQsAQ&biw=1366&bih=643
gardenia
11.04.13,07:27
JAJA11
11.04.13,07:36
Wagner, ja mám tento:
http://www.mojalekaren.sk/svisti-krem-murmeltier-creme-250ml/

keď počúvam dnešné správy, kde konina sa mení na hovädzinu, kočkopsina na bravčové, asi neuverím, že to je zo svišťa.... aspoň podľa toho množstva, čo sa jej predáva.... to už by nežil ani jeden svišť ....
​a placebo efekt si možno vyskúšať aj na iných krémoch (koňská masť)..... :-)
Estetic
11.04.13,08:49
Stanko, myslím si že tých chemikálií máme už dosť, preto uvažujem o niečom na prírodnej báze - tuky, oleje a pod.
Prečo si nespravíš z byliniek v záhrade?Masťové základy bežne dostaneš v lekárni,miešať sa dá aj do Excipialu.Podľa toho čo treba riešiť.
deane7
11.04.13,17:06
Ja moc neverím tomu že je to zo svišťa, iba ak by sa choval v zajatí čo pochybujem.