Marta cba
10.04.13,18:34
Môj pracovný pomer bol ukončení dohodou dňa 31.7.2012. Fyzická inventúra na predajni, kde som pracovala bola vykonaná dňa 18.10.2012 čiže 2,5mesiaca po mojom odchode. 4.4.2013 mi bol doručený list, v ktorom ma bývalý zamestnávateľ žiada o úhradu manka, ktoré bolo zistené pri inventúre 18.10.2012 v rovnakej čiastke ako zostávajúci zamestnanci naďalej pracujúci. Podľa Zákonníka práce má na to nárok bývalý zamestnávateľ, keď mi potvrdil výpoveď bez akýchkoľvek pohľadávok a pripomienok??? Ako mam postupovať ak sa necítim byť zodpovedná za spôsobenú škodu. Ďakujem
pepsikova
10.04.13,17:00
..pokiaľ si mala podpísanú hmotnú zodpovednosť,zamestnávateľ môže od teba vymáhať zaplatenie manka iba za čas, ktorý si u neho odpracovala..teda nie rovnakým dielom, ako tí zamestnanci, ktorí tam pracovali pred tebou a zostali aj po tvojom odchode..môžeš sa proti tomu odvolať, uviesť dobu, počas ktorej si tam pracovala..ak to nebude stačiť zamestnávateľovi a na zaplatení manka bude trvať, môžeš to poslať na súd...nemôžeš prehrať...lebo nemôžeš robiť škodu, keď tam nepracuješ..
Peggynka
10.04.13,17:14
Mal urobiť inventúru pri tvojom odchode.Na súd nech to dá on,keď chce.U každého zamestnávateľa si pri odchode musíš všetko vysporiadať,až tak ti dá papiere.