peter673
15.04.13,15:11
Dobry den, chcel by som sa opytat, ci mozem dostat nejake peniaze z poistovne ked som si zlomil prst na ruke, ktory mi museli operovat. Som student a som vo Vseobecnej zdrav. poistovni len neviem ci aj platim alebo rodicia platia nejake peniaze kazdy mesiac alebo stvrtrok...
Neplati to stat za mna teraz? mozem dostat nejake peniaze alebo to som uplne mimo a nic take sa neda..

Dakujem za vase rady
bubkoch
15.04.13,15:00
si trocha mimo ...
zdravotna poistovna s tym ma tolko, ze nemusis platit za liečbu :), lebo liecbu mas hradenu zo zdravotneho poistenia ktore za teba plati stat ...

peniaze za uraz by si mohol dostat z klasického urazoveho poistenia, ak ti ho rodicia platia v nejakej komercnej poistovni ... spytaj sa doma, ak take poistenie mas, pozri do zmluvy na rizika ktore mas poistne a ak tam je nieco ako jednorazove odskodne za cas nevyhnutneho liecenia, alebo denne odskodne za čas liecenia, alebo odskodne za zlomeninu a pod., tak podla osobitnych poistnych podmienok zistis kolko mozes dostat
BXLmiami
15.04.13,17:32
Už si zo Všeobecnej predsa plnenie dostal.Alebo tie rentgeny,sadrovanie,ošetrenie lekárom bolo zadarmo?To platila Tvoja poisťovna.Mimochodom,ak si študent,platí za Teba poistné štát,čiže my všetci.