maculienka20
22.04.13,15:28
Máme veľkú záhradu, asi tak 15 árov, viete poradiť ako ten priestor čo najefektívnejšie využiť?
Rozmýšľali sme už aj nad prenájmom, nakoľko sa o to nevládzeme starať a ani na to nemáme čas a celoročne tam rastie burina. Nejaké tipy??
pablito74
22.04.13,13:59
Ked na nu nemate cas, tak asi len prenajom alebo predat, alebo sa dohodnut so susedom aby sa o nu staral.
Oliwa
25.04.13,08:12
Tuto "hubatá" :) ešte nedávno zúfalo zháňala záhradu :(, skúste ju osloviť cez SS, záleží na tom, odkiaľ ste... Ona už síce teraz nejaký "funduš" zohnala ;), ale možno by menila, keby to bolo v jej rajóne a za dobrých podmienok... :rolleyes:
alaya1
25.04.13,08:31
pisala, ze uz ma.
hubatá
05.07.13,03:20
Ježišiii dobrí ľudkovia ďakujem Vám že ste si zapamätali že hľadám záhradu a mysleli na mňa. Vďaka!
osky
05.07.13,08:37
a co takto nasadit tam ovocne stromky a kricky,predsa nepotrebuju az tak velku udrzbu a obcas si na ne cas hadam najdete-ci nie?
ked povyberate rezistentne sorty,mozno sa vam podari vyhnut aj postrekom alebo ich bude aspon Minimum.....skus.
alebo si tam skus zalozit eko lesik :-)prestuduj si temu o permakulture.
osky
05.07.13,08:38
hubka no ale keby si nahodou este mala malo-jeden nikdy nevie :-)
hubatá
14.07.13,04:31
osky nesranduj! Ono je to tak pri záhradkárení, že sa najprv tešíš na prvý šalát a potom ti už lezie krkom koľko je tej úrody a nevieš čo s ríbezľami, rajčinami, uhorkami ...... Ale ja som toho názoru že v lete sa treba nadopovať vitamínmi všetkého druhu a tie rôzne druhy nájdeš v rôznom ovocí a zelenine len zo záhrady. Je to nádhera pozorovať prírodu ako sa mení, rastie pretvára sa do plodu taká obyčajná uhorka.......