LucienneLune
22.04.13,21:46
Dobry den, chcela by som sa spytat, ci nahodou niekto nema skusenosti s tetovanim a ma taktiez alergiu na slnko. Chystam sa davat tetovanie na ruku, no ovsem v lete sa mi zvykne vyhadzat svrbiva koprivka ako nasledok slnecnych lucov. Slnko nevyhladavam, no v extremnych horucavach chodit naobliekana sa prilis neda, cize viem ze v buducnosti sa uplne slnku nevyhnem. preto by som chcela vediet, ci tato alergia nemoze poskodit kozu, pripadne tetovanie, pigment v nom. dakujem za akekolvek rady :)
lujza.j
22.04.13,20:14
kerku si už mala mať...tiež som tento rok zase prešvihla ...takže až na jeseň;)
buchač
23.04.13,05:25
Dobry den, chcela by som sa spytat, ci nahodou niekto nema skusenosti s tetovanim a ma taktiez alergiu na slnko. Chystam sa davat tetovanie na ruku, no ovsem v lete sa mi zvykne vyhadzat svrbiva koprivka ako nasledok slnecnych lucov. Slnko nevyhladavam, no v extremnych horucavach chodit naobliekana sa prilis neda, cize viem ze v buducnosti sa uplne slnku nevyhnem. preto by som chcela vediet, ci tato alergia nemoze poskodit kozu, pripadne tetovanie, pigment v nom. dakujem za akekolvek rady :)

Daj si kerku .... dozvieš sa neskôr , kompletné info Ti podá dermatológ pri ošetrovaní ruky , niekedy v budúcnosti ...
Estetic
02.05.13,09:54
Tetovanie sa v lete nemá robiť,ani ked nie je alergia na slnko.Rozhodne to nedoporučujeme,je to príliš veľké riziko.No a alergik by si vôbec nemal dávať tetovanie.Ale nemyslím si,že ma posluchneš.V každom prípade,odstranovanie tetováže nie je vôbec príjemné.