printerscd
23.04.13,13:43
Zdravim

Pouzivam Gillette fusion manualny strojcek na holenie je ok ale aj tak po oholeni mam vyrazky.

Rozmyslam nad elektrickym strojcekom neakym klasickym alebo potom nieco kvalitnejsie s nozami 3 D napr od philips ale tie stoja nad 200 eur

Vedeli by ste poradit?Holim na raz za tyzden

​Dik
lujza.j
23.04.13,11:55
Myslim ze aj na el.si musi pokozka zvyknúť....neskusal si menit nadstavce castejsie,ze ci sa rychlo neotupia....alebo inu vodu po holeni...
buchač
23.04.13,12:11
Zdravim

Pouzivam Gillette fusion manualny strojcek na holenie je ok ale aj tak po oholeni mam vyrazky.

Rozmyslam nad elektrickym strojcekom neakym klasickym alebo potom nieco kvalitnejsie s nozami 3 D napr od philips ale tie stoja nad 200 eur

Vedeli by ste poradit?Holim na raz za tyzden

​Dik


Myslim ze aj na el.si musi pokozka zvyknúť....neskusal si menit nadstavce castejsie,ze ci sa rychlo neotupia....alebo inu vodu po holeni...
Používam roky tento ...Gillette Mach 3
Je síce pravda , že za posledných pár rokov som toho veľa žiletiek nespotreboval ...
Na druhej strane som sa musel 20 rokov každý deň povinne holiť ...

Jeden čas som skúšal aj elektrickým , no okamžite som mal podráždenú pokožku ...
Takže vyskúšaj aj henten spôsob a uvidíš ...
Možno je na vine aj ten týždňový cyklus holenia krátky ...

Po oholení si daj poriadnu vodu ( čím viac % alkoholu ) , ktorá Ti ksicht poriadne vyštípe ...
Následne nejaký ukľudňujúci krém ...
Značiek je a aj druhov je dostatok , len nájsť tú svoju ...
Nandrolon
23.04.13,12:18
Načo sa vlastne používa voda po holení, aký má zmysel ??

Ja som ju kedysi používal, rôzne značky a chodil som fľakatý ešte niekoľko hodín po holení.

Teraz sa po holení iba natriem normálnym krémom na tvár a pohoda.
buchač
23.04.13,12:22
Načo sa vlastne používa voda po holení, aký má zmysel ??
Ja som ju kedysi používal, rôzne značky a chodil som fľakatý ešte niekoľko hodín po holení.
Teraz sa po holení iba natriem normálnym krémom na tvár a pohoda.
...dezinfekčný ...ukľudňujúci ...


Kúúúa .... a keď máš dobrú vôňu ( aj ) na ksichte , ženské idú jak včely na med ...:---
lujza.j
23.04.13,12:25
ále co nepovies....:-P
vratnik
23.04.13,12:48
Ja mám dobrú skúsenosť s Braun cruZer - môžeš mať stále strnisko a pokožka netrpí. Nikdy v živote som nepoužíval voňavky, vody a peny po holení aj keď som používal manuálny jednoúčelový stojček. Fuj, navoňaný, to by som neprežil, hanbil by som sa.
lujza.j
23.04.13,12:57
mimotemy..... Pre boha hanbiť sa za to ze vonis.....su ine veci za ktore je dovod sa hanbiť;)
buchač
23.04.13,13:18
Ja mám dobrú skúsenosť s Braun cruZer - môžeš mať stále strnisko a pokožka netrpí. Nikdy v živote som nepoužíval voňavky, vody a peny po holení aj keď som používal manuálny jednoúčelový stojček. Fuj, navoňaný, to by som neprežil, hanbil by som sa.
Nie každý si môže dovoliť mať to strnisko ...dôvody sú rôzne ...

Radšej navoňaný , ako smradľavý .......
Ale nevravím , že jeden má chodiť ako pojazdná drogéria .......
vratnik
23.04.13,13:34
Zadávateľ písal, že sa holí raz za týždeň, to už je slušné strnisko. Ak má citlivú pleť, tak je lepšie nepoužívať na tvár chémiu. Udržiavať stnisko sa mi zdá voči pokožke šetrnejšie a pritom netreba žiadny krém a smrady.
Nandrolon
23.04.13,15:12
vratnik, súhlasím.

holím sa max. 1 - 2 x za týždeň...

Používam žiletky ASTRA, nakoľko všetky tie zázračné MACH-y a podobné somariny mi vadia pre jednu vec: tie medzery medzi žiletkami sa po prvom ťahu zanesú a ledva sa to dá vypláchnuť, ale žiletkou astra to oholím defacto na princípe britvy, netreba často oplachovať...
vratnik
24.04.13,05:24
Strojček cruZer je dobrý v tom, že sa dá udržiavať na tvári strnisko a napr. krk si hladko oholiť, týmto systémom aj dlhšie vydrží planžeta. A nie všetci chce mať image Justina.