thambu
28.04.13,07:24
Dobrý deň.
Prosím Vás môže mi niekto poradiť, ako správne nastavím kábelovú DTV u LG 5600. Totiž, keď naladím programy DVB-C, potom naladím DVB-T, to áno, ale aby som ich videl všetky spolu už naladené vo výbere programov nie. Pretože, keď pri hľadí programov zvolím anténu, káblové sa mi vymažú a naopak.
Na Panasonicu mám tri okienka pri začatí ladení. Jedno je pre DVB-T, druhé pre DVB-C a tretie pre analógové. Každé si osobitne naladím a potom už len prepínam na DO.
Dá sa s tým niečo robiť u LG?
Díky.vlado.
buchač
28.04.13,05:39
Dobrý deň.
Prosím Vás môže mi niekto poradiť, ako správne nastavím kábelovú DTV u LG 5600. Totiž, keď naladím programy DVB-C, potom naladím DVB-T, to áno, ale aby som ich videl všetky spolu už naladené vo výbere programov nie. Pretože, keď pri hľadí programov zvolím anténu, káblové sa mi vymažú a naopak.
Na Panasonicu mám tri okienka pri začatí ladení. Jedno je pre DVB-T, druhé pre DVB-C a tretie pre analógové. Každé si osobitne naladím a potom už len prepínam na DO.
Dá sa s tým niečo robiť u LG?
Díky.vlado.
...a na kieho frasa ???????

Nemáš v ponuke režim automatického ladenia ????....nejak sa mi nechce veriť ....
Odfajknem DVB v okienkach a ladenie vyhľadá a následne uloží do pamäte televízora...
Teda aspoň u mojej mašiny to tak funguje ...

To isté bude aj pri tom LG ....
thambu
28.04.13,05:47
Lenže u tejto LG žiadne okienka pre DVB nemám. Mám len dve okienka pre naladanie z antény a kábla. Z antény mi naladí DVB-T 17 prog. a 19. rádií. Z kábla mi naladí DVB-C 80 progr. a 13 rádií. Ale spolu ako píšem u toho Panasonica to nejde. Je pravda, že skoro všetky sú rovnaké, až na STV 1, ktoré u DVB-T je HD a u DVB-C nie. Aspoň tento kanál by som chcel u DVB-C.
Díky sa pomoc.
misoft
28.04.13,12:23
Podľa poskytovateľa. STV1 je aj na káblovkách v HD. Musíš dávať vyhľadávanie digitálnych staníc. V každom TV je v menu aj channel list - zoznam staníc a pokiaľ sa dá všetky - ukáže všetky - terestriálne, satelitné (ak podporuje), káblové, rádiá.
thambu
28.04.13,15:44
Díky. Ale fakt to nejde.
erik555
28.04.13,17:17
tak zahodit :D